وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

پیام تسلیت رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت به دکتر اسدی لاریدکتر کیانوش جهان پور رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درگذشت فرزندان دکتر محسن اسدی لاری، مدیرکل همکاری های بین الملل این وزارتخانه در حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی را تسلیت گفت.

به گزارش وبدا، متن این پیام به شرح زیر است:

صدیق و برادر گرامی
جناب آقای دکتر اسدی لاری


زبان قاصر و قلم عاجز از آن است که در اندوه مصیبت جانگداز درگذشت ناگهانی دو فرزند دلبند و دانش پژوهتان، کلامی به تسلیت بنگارد، در میان همه این واژگان تنها به قول نبی گرامی اسلام تاسی می جویم: « فَقَدْ بَلَغَنى جَزَعُكَ على وَلَدك الّذى قضى اللّه عليه و انّما كان ابنُكَ من مواهِبِ اللّهِ الهَنيئةِ و عَواريهِ المُستَودَعَةِ عندك. فَمَتَّعَكَ اللّهُ بِهِ إلى أَجَلٍ وَقَبضه لِوَقْتٍ معلومٍ فَإِنّا للّه و انا إليه راجعون»؛ «پس به من خبر بی تابى تو بر فرزندت كه خداوند به موت او حكم كرده رسيده است. همانا فرزند تو از هديه‏ هاى گواراى خدا و از عاريه‏ هاى به وديعه گذاشته او نزد تو بود. خداوند تا مدتى تو را از آن بهره‏ مند ساخت و در وقتى كه مشخص شده بود، او را گرفت. پس ما از خداييم و به سوى خدا بازمى گرديم.»

 با کمال تالم، مصیبت وارده را به شما، همسر فاضله محترمه و جمیع خاندان معزی صمیمانه تسلیت عرض میکنم و از درگاه ایزد منان برای آن دو عزیز فرهیخته، از درگاه حضرت حق، رحمت بیکران و غفران واسعه خواهانم.

 «إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِينَ»

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ١٨ دی ١٣٩٨ - ١٢:٤٧ / شماره خبر: ١٩٨٦٤٨ / تعداد نمايش: 356

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج