وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

پاسخ مطلب مندرج در خبرگزاری مهر:

بيمارستان شادگان داراي چهار پزشك متخصص مقيم زنان و زايمانِ خانم است

دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ابادان در این جوابیه تاکید کرد: طي بررسي‌هاي انجام‌ شده مستندات پرونده‌ها بر صحت حضور متخصص زنان و زايمان در تاريخ 17 دی ماه 97 در بيمارستان‌هاي تحت پوشش اين دانشكده دلالت دارد.

به گزارش وبدا، دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ابادان در پاسخ به خبر انتقادی خبرگزاری مهر با عنوان «بیمارستان شادگان فاقد متخصص زنان است» در تاریخ 17 دی ماه 97 اعلام کرد:

بيمارستان فوق‌الذكر داراي چهار پزشك متخصص مقيم زنان و زايمانِ خانم است كه روزانه دو پزشك متخصص زنان و زايمان خانم در اين بيمارستان به صورت كشيك حاضر هستند و از اين دو متخصص يك متخصص مقيم بيمارستان است.

اين مسئله شامل تمام بيمارستان‌هاي تابعه اين دانشكده است و چندين سال است كه پزشك متخصص مرد در رشته زنان و زايمان در منطقه حضور ندارد و در تمام بيمارستان‌هاي تحت پوشش و مطب‌هاي سه شهرستان آبادان، خرمشهر و شادگان فاقد پزشك متخصص مرد در رشته زنان و زايمان هستند.

در همين راستا طي بررسي‌هاي انجام‌ شده مستندات پرونده‌ها بر صحت حضور متخصص زنان و زايمان در تاريخ 17 دی ماه 97 در بيمارستان‌هاي تحت پوشش اين دانشكده دلالت دارد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ١٧ بهمن ١٣٩٧ - ١٤:٢٧ / شماره خبر: ١٨٦٨٢٢ / تعداد نمايش: 195

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج