وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

رییس مرکز توسعه مدیریت و تحول اداری وزارت بهداشت منصوب شد

سید کامل تقوی نژاد، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی رحمت ا... پاکدل را به عنوان رییس مرکز توسعه مدیریت و تحول اداری این وزارت منصوب کرد.

به گزارش وبدا، متن این حکم به شرح زیر است:

جناب آقای رحمت ا... پاکدل

نظر به سوابق و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان رییس مرکز توسعه مدیریت و تحول اداری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب می شوید.
با توجه به اهمیت و جایگاه مرکز توسعه انتظار می رود هماهنگی های لازم به منظور همسو سازی سیاستها، راهبردها و برنامه های آن مرکز با اهداف و برنامه های کلان کشوری و وزارت متبوع در چارچوب اسناد بالادستی از جمله بیانیه گام دوم انقلاب، برنامه های مقام عالی وزارت و طرح تحول سلامت بعمل آمده و در زمینه چابک سازی امور، اصلاح ساختار و تشکیلات وزارتخانه، توسعه و اجرای نظام های نوین مدیریتی و اجرایی و استقرار و نهادینه سازی نظام مدیریت عملکرد و اصلاح نظام اداری گامهای موثری برداشته شود.

    امید است با توکل به درگاه خداوند متعال و جلب مشارکت همکاران معاونت توسعه و همچنین سایر معاونتها و دستگاههای تابعه وزارت بهداشت در پیشبرد امور محوله موفق و موید باشید .
از کلیه مدیران و کارشناسان و همکاران محترم در این حوزه انتظار دارم در جهت کمک به جنابعالی برای رسیدن به این اهداف از هیچ کوششی دریغ ننمایند.

 

جهت دریافت رزومه اینجا کلیک کنید.

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ١١ خرداد ١٣٩٨ - ١٢:١٦ / شماره خبر: ١٩١٠٩٦ / تعداد نمايش: 2734

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج