وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

اولین همایش ارائه دستاوردهای طرح تحول و نوآوری در آموزش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می شود

 
“اولین همایش ارائه دستاوردهای طرح تحول و نوآوری در آموزش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی" با هدف ايجاد زمينه مناسب براي تعامل، تبادل نظر و انتقال تجربيات، اقدامات و ارائه دستاوردهای طرح تحول و نوآوری در آموزش، ۱۴ آذر در سالن ابن سینا دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، برگزار می شود. 
 
به گزارش وبدا، این همایش در دو بخش سخنرانی و پنل برگزار می شود. در بخش اول این همایش، معاون آموزشی وزارت بهداشت، رییس دانشگاه، معاون آموزشی دانشگاه و مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی در زمینه سیاست های دانشگاه و نحوه استقرار دستاوردهای طرح تحول آموزش در سطح کشور سخنرانی می کنند.
 
در بخش دوم و در قالب پنل دستاوردهای دانشگاه در حیطه های راهنمای رفتار و منش حرفه ای، سند دانشگاه تمایز یافته، الگوی حاکمیت آکادمیک، سند دانشگاهی مرجعیت و نقشه دانش پژوهی اعضای هیات علمی به بحث و تبادل نظر گذاشته خواهد شد. 
 
 
براساس این گزارش، این همایش با حضور معاون آموزشی وزارت بهداشت، رییس دانشگاه، معاون آموزشی دانشگاه، روسای کارگروه های تحول، مدیران گروه های آموزشی، روسا و معاونین آموزشی، مدیران دفاتر توسعه دانشکده ها و مراکز پزشکی، آموزشی و درمانی دانشگاه و دبیران و اعضای کمیته های تحول و نوآوری در آموزش دانشگاه برگزار می شود.

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٦ آذر ١٣٩٧ - ١٢:٢٤ / شماره خبر: ١٨٤٠٥٥ / تعداد نمايش: 1993

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج