وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

از پنجم تا هفتم اسفند 94 صورت می گیرد؛

برگزاري كنگره بين المللي پوست به میزبانی دانَشگاه علوم پزشکی شیراز

كنگره بين المللي پوست شيرازShiraz International Dermatology Summit 2016  از پنجم تا هفتم اسفند 94، از سوی مركز تحقيقات مولكولي پوست دانشگاه علوم پزشكي شيراز، در مركز اسناد و كتابخانه ملي مركز فارس، برگزار می شود.

به گزارش وب دا ، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شیراز، گفت: در اين كنگره حدود 250 متخصص و دستيار رشته پوست از سراسر کشور، و 6 مهمان خارجي، از كشورهاي آمريكا، آلمان، يونان، ايتاليا، اسپانيا و هند، حضور دارند.

 دکتر سید بصیر هاشمی افزود: اين كنگره موفق به كسب مجوز بين المللي از معاونت تحقيقات و فناوري وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي شده است و داراي 12 و بیست و پنج صدم امتياز بازآموزي براي متخصصان پوست است.

او ادامه داد: دانشگاه علوم پزشكي شيراز، انجمن International Society of Teledermatology ،  Worldwide Laser Institute و انجمن متخصصان پوست ايران، از حاميان اصلي اين كنگره هستند.

دکتر هاشمی اضافه کرد: اين كنگره، با هشت كارگاه تخصصي در زمينه هاي مختلف رشته پوست، با حضور 35 سخنران علمي، برگزار مي شود و يكي از قسمت هاي كنگره به ارایه Hypothesis  علمي در رشته پوست از سوی دستياران اين رشته اختصاص داده شده است. (Resident’s Corner)

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه، یادآور شد: در اين كنگره، نمایشگاه تجهيزات پزشكي و آرايشي بهداشتي، با حضور حدود 30 شركت، برگزار می شود.

گفتنی است ریاست این کنگره بر عهده دكتر "فرهاد هنجني" بوده و دكتر "فريده جوكار" و دكتر "نسرين صاكي" به عنوان دبيران اجرايي، دكتر "لادن دستغيب" و دكتر "مژده سپاس خواه" به عنوان دبيران علمي این كنگره، فعالیت دارند./126/205

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ٣ اسفند ١٣٩٤ - ٠٨:١٧ / شماره خبر: ١٤٠٩٨٩ / تعداد نمايش: 8503

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج