وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

24 الی 26 بهمن

هفتمین همایش سراسری طب کار و بیماری های شغلی برگزار می شود

 هفتمین همایش سراسری طب کار و بیماری های شغلی، از 24 تا 26 بهمن ماه در تالار بیمارستان امام خمینی (ره) برگزار می شود.

به گزارش وبدا دکتر سهرابی دبیر اجرایی این همایش گفت: هدف از برگزاری همایش مذکور که با حضور علاقمندان و صاحب نظران حوزه سلامت شغلی شامل متخصصین طب کار، متخصصین بهداشت حرفه ای، پزشکان عمومی و سایر گروه های مرتبط برگزار می شود ارتقای سطح سلامت شاغلین و به روز ­رسانی اطلاعات علمی شرکت کنندگان با توجه به آخرین دستاوردهای علم روز است.

وی افزود: این همایش با همکاری انجمن علمی طب کار ایران، مرکز سلامت محیط و کار معاونت بهداشت و معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی تهران، دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد به عنوان قطب علمی آموزشی درمانی طب کار کشور برگزار می شود.

دکتر سهرابی اشاره کرد: سخنرانان این برنامه اعضای هیات علمی و اساتید طب کار و بهداشت حرفه ای ( در قالب پنل) و ارائه دهندگان مقالات برگزیده می باشند.

بر اساس این گزارش محورهای این همایش سلامت شغلی، بیماری های شغلی، اخلاق حرفه ای در طب کار، بهداشت حرفه ای و طب کار، پزشک قانونی و طب کار، ارگونومی، ثبت و گزارش دهی بیماری های شغلی، روشهای نوین تشخیص بیماری های شغلی، روشهای ارزیابی تناسب برای شغل، روشهای پاراکلینیک در طب کار عنوان شد.

به گفته دکتر سهرابی ثبت نام علاقمندان جهت شرکت در این همایش در روز برگزاری همایش و در محل برگزاری نیز امکان پذیر است./216/201

 

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢١ بهمن ١٣٩٤ - ١٠:٣٥ / شماره خبر: ١٤٠٢٩٣ / تعداد نمايش: 6015

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج