وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

در سفر معاون بهداشت وزارت بهداشت به استان گیلان انجام می شود:

بازدید از مراکز خدمات جامع سلامت شهری، روستایی، پایگاه های سلامت و سایر مراکز بهداشتی استان گیلان/ ارزیابی روند اجرای برنامه های طرح تحول در حوزه بهداشت

 
 
 معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به منظور بازدید از مراکز بهداشتی به استان گیلان می رود.
 
به گزارش وبدا، دکتر علیرضا رییسی معاون بهداشت وزارت بهداشت در ادامه سفرهای استانی به مناطق مختلف کشور، دکتر به همراه تعدادی از مدیران معاونت بهداشت به استان گیلان سفر می کند.      
 
در این سفر دکتر رییسی و هیات همراه از مراکز جامع سلامت شهری، روستایی، پایگاه های سلامت و سایر مراکز بهداشتی استان بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت های این مراکز قرار خواهند گرفت.  
 
همچنین در این بازدید ضمن بررسی فعالیت های عمرانی در حوزه بهداشت و نحوه بهره برداری از سامانه های الکترونیکی در مراکز بهداشتی، اقدامات واحدهای مختلف این مراکز در بخش های سلامت روان، سلامت مادران، تغذیه، بهداشت محیط و حرفه ای و سلامت دهان و دندان مورد پایش مدیران مربوطه قرار خواهد گرفت. 
 
براساس این گزارش، در این سفر مدیران معاونت بهداشت وزارت بهداشت ضمن سفر به شهرستان های مختلف استان گیلان، روند اجرای برنامه های طرح تحول در حوزه بهداشت را مورد ارزیابی قرار خواهند داد.
 
پایش اقدامات انجام شده توسط حوزه بهداشت در مناطق شهری و روستایی و ارزیابی وضعیت بهداشت محیط  با توجه به ظرفیت بالای این استان در بخش گردشگری، از دیگر برنامه های این سفر خواهد بود.
 
در مرحله پایانی این سفر نیز، معاون بهداشت وزارت بهداشت در جمع مدیران مرکز بهداشت استان گیلان حضور خواهد یافت./216/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ١٩ آذر ١٣٩٧ - ١٠:٣١ / شماره خبر: ١٨٤٥٨٠ / تعداد نمايش: 360

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج