وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

وزیر بهداشت در حاشیه بازدید از درمانگاه امام رضا (ع) مستقر در مسیر پیاده روی زائرین نجف به کربلا:

اقدامات بهداشتی و درمانی در زمینه خدمت رسانی به زائرین، مطلوب است


وزیر بهداشت، گفت: تاکنون تمامی اقدامات در زمینه بهداشت و درمان و خدمت رسانی به زائرین کربلای معلی به خوبی پیش رفته و مشکلی وجود ندارد.

به گزارش وبدا، دکتر سیدحسن هاشمی در حاشیه بازدید از درمانگاه امام رضا (ع) مستقر در عمود ۲۸۶ در مسیر پیاده روی نجف به کربلا درخصوص جزئیات این بازدید اظهار داشت: تعداد بیمارانی که در این بیمارستان بستری هستند، کم نیست و اکثریت آنها با مشکلات جزئی پزشکی مراجعه کرده و تحت مداوا قرار گرفته اند.

وزیر بهداشت بیان کرد: از تمامی همکاران گروه پزشکی که از اقصی نقاط کشور برای خدمت رسانی به زوار اربعین حسینی آمده اند، باید تشکر کرد.

دکتر هاشمی وضعیت بهداشت و درمان و رسیدگی به بیماران را مطلوب دانست و گفت: تاکنون تمامی اقدامات در زمینه بهداشت و درمان و خدمت رسانی به زائرین کربلای معلی به خوبی پیش رفته و مشکلی وجود ندارد. 

وزیر بهداشت به توصیه های بهداشتی که قبل از اعزام زوار اربعین حسینی به کربلا، مورد تاکید قرار گرفته، اشاره کرد و تصریح کرد: امیدوارم زائرین عزیزی که به این سرزمین مشرف شده اند، مواردی که قبلا توصیه شده از جمله استفاده از لباس گرم و دقت در مصرف خوردنی ها و آشامیدنی ها را رعایت کنند./207

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٧ - ١٠:٣١ / شماره خبر: ١٨٢٦٠٣ / تعداد نمايش: 426

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج