وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

پیام نوروزی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت

با سرلوحه قرار دادن شعار "اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل" در صدر امور؛ به بسیاری از توفیقات در عرصه بهداشت و درمان دست یافتیم

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت پیشاپیش فرارسیدن نوروز باستانی ۱۳۹۶ را به جهادگران عرصه بهداشت و درمان تبریک گفت و از خداوند متعال توفیقات و موفقیت های بیشتر را برای آنها و خانواده هایشان مسئلت کرد.
به گزارش وبدا، متن کامل این پیام به شرح زیر است:

یک سال دیگر از عمر نامعلوم ما گذشت. روزها رفتند با تمام شیرینی ها و سختی ها، فراغت ها و خستگی ها که از عبورشان تجربه کردیم. ما در شتاب روزهایی که گذشتند، دلخوش به آن بودیم که گامی برای بهداشت و درمان مردمانی بر می داریم که بیش از پیش شایسته خدمتگذاری هستند.
تلاش برای تحقق شعار مورد تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر تحقق «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» در سال 1395 یکی از اساسی ترین برنامه های پیش روی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت بود که با عنایت به لطف الهی توانستیم با سرلوحه قرار دادن این شعار در صدر امور به بسیاری از توفیقات در عرصه بهداشت و درمان دست یابیم، هر چند هنوز هم راه بسیاری تا تحقق چشم اندازهای مورد نظر داریم.
در سالی که گذشت با توانمندسازی و اتکاء به نیروی انسانی این وزارتخانه و با بکارگیری نیروی بومی؛ پروژه های بهداشتی و درمانی بسیاری در سطح کشور به مرحله اجرا درآمد که تعداد زیادی از این پروژه ها در سال 95 به بهره برداری رسید، به طوریکه رکورد ساخت بیشترین تعداد تخت در طول سال های پس از انقلاب در سال ۱۳۹۵ شکسته شد. همکاران ما در این معاونت توانستند برای نخستین بار در وزارت بهداشت با دریافت "نشان ملی پاسخگویی مالی"، "تقدیرنامه سه ستاره جایزه ملی تعالی آموزش و توسعه" و "جایزه ملی مدیریت مالی ایران" برگ زرینی از خدمت صادقانه و بی ریا را در کشور ورق بزنند. همچنین مفتخریم که توانستیم در این سال دستورالعمل رفاهی کارکنان را به تصویب هیات امنای دانشگاه ها برسانیم؛ باشد که از برکات آن همه کارکنان در سال های آتی بهره مند شوند.
فرارسیدن سال ۱۳۹۶ را به تمامی ملت ایران خصوصا خانواده بهداشت و درمان که در سال های اخیر وظایف زیادی را در این حوزه به عهده گرفتند تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آنها و خانواده محترمشان سالی سرشار از موفقیت روزافزون و توفیقات بیشتر در عرصه خدمات رسانی به مردم را مسئلت می کنم.

سیدعلی صدرالسادات
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

 

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٥ - ١٢:٥٥ / شماره خبر: ١٥٩١١٣ / تعداد نمايش: 3398

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج