بازديد قائم مقام وزیر بهداشت از مرکز طراحی سوالات آزمون ارتقا و گواهي نامه دستياران در قطب تهران / قدردانی از دقت در نحوه طراحی سوالات این آزمون
با توجه به برگزاری آزمون ارتقا و گواهینامه رشته های مختلف دستیاری تخصصی پزشکی در روز پنجشنبه 15 تیرماه سال جاری، قائم مقام و معاون کل وزارت بهداشت ضمن بازدید از مرکز طراحي سوالات آزمون در قطب تهران ، در جریان روند برگزاري امتحانات آزمون ارتقا و گواهي نامه دستياران قرار گرفت.
 پنج شنبه ٨ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
سرپرست سازمان اورژانس کشور با اشاره به وقوع بادهای ۱۲۰ روزه سیستان عنوان کرد:
مراجعه ۶۷۶ نفر به مراکز درمانی طی دو روز گذشته دربرخی از مناطق سیستان
سرپرست سازمان اورژانس کشور با بیان این که۶۷۶ نفر طی دو روز گذشته به مراکز درمانی در مناطق زابل زهک هیرمند-نیمروز و هامون مراجعه کرده اند، افزود: در این مناطق 92 نفر به دلیل طوفان بستری شدند.
 پنج شنبه ٨ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
احوالپرسی تلفنی وزیر بهداشت از استاد گروه روانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز
وزیر بهداشت پس از اطلاع از حادثه مصدومیت دکتر فرنام در کلینیک مرکز آموزشی درمانی رازی تبریز، در تماس تلفنی، جویای احوال این استاد گروه روانپزشکی شد.
 چهارشنبه ٧ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
استاد دانشگاه علوم پزشکی تبریز مورد اصابت چاقو قرار گرفت
استاد گروه روانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز هنگام ویزیت بیماران در کلینیک مرکز آموزشی درمانی رازی مورد سوء قصد یکی از بیماران قرار گرفت و از چندین ناحیه بدن بر اثر ضربات جسم تیز مجروح شد.
 چهارشنبه ٧ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در راستای استفاده از ظرفیت‌های علمی، آموزشی و پژوهشی در زمینه طب سنتی انجام شد؛
امضای تفاهم‌نامه همکاری دفتر طب سنتی وزارت بهداشت با سازمان جهاد دانشگاهی
به منظور استفاده از ظرفیت‌های علمی، آموزشی و پژوهشی در زمینه طب سنتی، تفاهم‌نامه همکاری سه‌جانبه آموزشی، پژوهشی و درمانی بین دفتر طب سنتی وزارت بهداشت و انجمن علمی طب سنتی ایران و سازمان جهاد دانشگاهی امضا شد.
 چهارشنبه ٧ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
یادداشت وزیر بهداشت به مناسبت سالگرد شهادت دکتر بهشتی:
رمز بهشتی شدن و بهشتی ماندن/ امروز هم با تخریب شخصیت یاران انقلاب مواجه هستیم/ تمسک به اسلام ناب و عبرت گرفتن از مرام بزرگان و پیشقراولان انقلاب راه برون رفت از مشکلات امروزی است
وزیر بهداشت به مناسبت فرا رسیدن هفتم تیرماه و شهادت آیت الله شهید بهشتی و یارانش در یادداشتی در صفحه شخصی خود نوشت: متأسفانه امروز هم با سطحی‌نگری و سم‌پاشی برای تخریب شخصیت یاران انقلاب مواجه هستیم؛ مشکلی که راه برون رفت از آن، تمسک به اسلام ناب و عبرت گرفتن از مرام بزرگان و پیشقراولان انقلاب است.
 سه شنبه ٦ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران:
مالکیت زمین دانشکده توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی ایران، متعلق به بنیاد مستضعفان بود/ با موافقت رییس بنیاد مستضعفان، نیمی از زمین این دانشکده به صورت رایگان در اختیار دانشگاه قرار گرفت
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران در خصوص ادعای خبرگزاری دانشجو مبنی بر دستور وزیر بهداشت برای تقسیم زمین دانشکده توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی ایران، گفت: مالکیت زمین این دانشکده متعلق به بنیاد مستضعفان بود
 سه شنبه ٦ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تسلیت وزیر بهداشت به مناسبت درگذشت فرزند دکتر ملک حسینی؛ پدر پیوند کبد ایران
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در پیامی در گذشت فرزند دکتر سید علی ملک حسینی ؛ چهره ماندگار و جراح پیوند کبد ایران را تسلیت گفت.
 سه شنبه ٦ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تسلیت سرپرست سازمان اورژانس کشور در پی درگذشت تکنسین فوریت های پزشکی در یزد
دکتر کولیوند در پیامی درگذشت تکنسین فوریت های پزشکی یزد را که در حین انجام ماموریت، دچار ایست قلبی شده بود را تسلیت گفت.
 سه شنبه ٦ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
دبیر کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی وزارت بهداشت:
اظهارات رییس انجمن علمی ارتوپدی در خصوص تعرفه ها، خارج از اختیارات وی و غیرقانونی است/ مراجع قانونی و کارشناس تعرفه، در صورت لزوم از نظر کارشناسان استفاده خواهند کرد
دبیر کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی وزارت بهداشت با رد اظهارات رییس انجمن علمی ارتوپدی در خصوص متناسب نبودن تعرفه های ارتوپدی، این اظهارات را خارج از اختیارات انجمن های علمی و غیر قانونی اعلام کرد.
 دوشنبه ٥ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرکل دفتر نظارت و اعتبار بخشی امور درمان وزارت بهداشت :
اخذ هر گونه وجه مازاد بر تعرفه های مصوب دولت، مجازاتهای قانونی در پی دارد/ دانشگاه های علوم پزشکی کشور با جدیت بر حسن اجرای مصوبات نظارت خواهند کرد/ اشخاص حقیقی و حقوقی از هرگونه اظهار نظر و مداخله غیرمسئولانه در این زمینه خودداری و از قوانین و ضوابط و مقررات مربوطه تبعیت نمایند/ هموطنان هر گونه تخلف از تعرفه هاي قانوني را با شماره تلفن ١٩٠ اطلاع دهند
دکتر میردهقان با بیان این که هرگونه اخذ وجه مازاد بر تعرفه های مصوب دولت مجازاتهای قانونی در پی دارد ، تصریح کرد: کلیه پزشکان و پیراپزشکان، موسسات و مراکز ارائه دهنده خدمات در کشور اعم از دولتی، خصوصی و خیریه موظفند ضمن رعایت تعرفه های مصوب دولت، از خط مشی های مصوب وزارت بهداشت تبعیت کنند.
 دوشنبه ٥ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
سخنگوی سازمان انتقال خون ایران:
از هر هزار نفر در ایران، 27 نفر خون خود را اهدا می کنند/ 90 درصد از مردم گروه های خونی مثبت دارند/ کمتر از یک درصد از مردم، گروه خونی AB منفی دارند
سخنگوی سازمان انتقال خون ایران شاخص اهدای خون در ایران را 27 در هزار عنوان کرد و افزود: از هر هزار نفر در کشور، به طور متوسط، 27 نفر خون خود را اهدا می کنند که شاخص بسیار خوبی در سطح دنیا است.
 دوشنبه ٥ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
فوت یک تکنسین اورژانس در حادثه واژگونی آمبولانس اورژانس ۱۱۵ در شاهرود
پیام تسلیت سرپرست اورژانس کشور در پی این حادثه
واژگونی آمبولانس اورژانس ۱۱۵ شاهرود در ساعت 10 و پنج دقیقه صبح امروز منجر به فوت یکی از تکنسینهای اورژانس و نیز زخمی شدن یک تکنسین دیگر شد.
 دوشنبه ٥ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
یادداشت وزیر بهداشت:
یک گام به پیش/ از خدا می خواهیم تا در سایه دوستی، همدلی و کار و تلاش، ایران عزیز را در تمامی عرصه‌ها گامی به‌پیش بریم
وزیر بهداشت در یادداشتی در صفحه شخصی خود ضمن تبریک فرارسیدن عید سعید فطر به هموطنان نوشت: از خدای مهربان بخواهیم لطفش را شامل حال‌مان کند و یاری‌مان دهد تا در سایه دوستی، همدلی و کار و تلاش، بتوانیم ایران عزیز را هم در تمامی عرصه‌ها گامی به‌پیش بریم.
 يکشنبه ٤ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
سرپرست پدافند غیرعامل وزارت بهداشت :
پدافند غیرعامل در حوزه سلامت، استمرار خدمات بهداشتی و درمانی است
نشست کمیته پدافند غیرعامل با حضور دبیران کارگروه های پدافند غیرعامل کشور با حضور دکتر کولیوند در وزارت بهداشت برگزار شد.
 يکشنبه ٤ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در پی حادثه واژگونی انفجار تانکر سوخت در پاکستان؛
وزیر بهداشت جان باختن تعدادی از مردم پاکستان را به همتای پاکستانی خود تسلیت گفت
وزیر بهداشت با صدور پیامی، جان باختن تعدادی از مردم پاکستان در حادثه واژگونی و انفجار تانکر سوخت را به همتای پاکستانی خود، دولت و ملت این کشور تسلیت گفت.
 يکشنبه ٤ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
قائم مقام وزیر بهداشت عنوان کرد:
بروز سرطان در ایران بسیار کمتر از متوسط جهانی است/ اطلاع رسانی صحیح و مستند رسانه ها نقش مهمی در تعهد عمومی در پیشگیری از سرطان دارد
دکتر حریرچی گفت: اطلاع رسانی صحیح و مستند رسانه ها نقش مهمی در کاهش ابتلا به سرطان دارد.
 يکشنبه ٤ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
سرپرست اورژانس کشور خبر داد:
آماده باش اورژانس برای پوشش نماز عیدفطر در سراسر کشور
مشاور وزیر و سرپرست سازمان اورژانس کشور با اشاره به آماده باش اورژانس برای پوشش نماز عید فطر اظهار داشت: ۱۷هزار نیروی عملیاتی و امدادی در سراسر کشور همچنان آماده خدمت رسانی به مردم هستند.
 يکشنبه ٤ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدير كل آزمايشگاه هاي مرجع سلامت وزارت بهداشت خبر داد:
انتخاب آزمایشگاه مرجع سلامت بعنوان مرکز همکار سازمان جهانی بهداشت برای ششمین بار متوالی
مديركل آزمايشگاه هاي مرجع سلامت وزارت بهداشت از عضویت آزمایشگاه مرجع سلامت در بین مراکز همکار سازمان جهانی بهداشت خبر داد.
 يکشنبه ٤ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
رییس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت خبر داد:
نظارت های بهداشتی بر اماکن تفریحی و شناگاه ها
رییس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، از نظارت های بهداشتی بر آب، فاضلاب و پسماند و مواد غذایی در شناگاه ها، به خصوص در دریای شمال کشور خبر داد.
 يکشنبه ٤ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>