وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

با حکم وزیر بهداشت؛

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز منصوب شد / قدردانی از خدمات دکتر ایرج نظری

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی، دکتر فرهاد ابول نژادیان را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی جندی شاپور اهواز منصوب کرد.

 به گزارش وبدا، متن این حکم به شرح زیر است:

 جناب آقای دکتر فرهاد ابول نژادیان

عضو محترم هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی جندی شاپور اهواز

 نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی جندی شاپور اهواز منصوب می‌شوید. از جنابعالی انتظار دارم با استفاده از توان تخصصی و کارشناسی و اجرایی اعضای محترم هیات علمی و کارکنان محترم آن دانشگاه و تکریم این قشر ارزشمند و دانشجویان عزیز، نسبت به ساماندهی منابع انسانی و مالی اقدام نمایید و در تامین، حفظ و ارتقای سلامت جامعه بویژه محرومین و نیازمندان و توسعه عدالت در سلامت در حوزه ماموریت خود تلاش لازم را انجام دهید.

امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام شایسته وظایف با رعایت قانون مداری، اعتدال‌گرایی و منشور  اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و موید باشید.

 قدردانی از خدمات دکتر ایرج نظری

 وزیر بهداشت همچنین در پیامی از خدمات دکتر ایرج نظری در مدت تصدی مسئولیت ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی‌ اهواز قدردانی کرد.

 متن این پیام به شرح زیر است: 

 برادر گرامی جناب آقای دکتر ایرج نظری

خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان برگزیده خویش عطا می‌فرماید. بدینوسیله از خدمات ارزشمند و تلاش مستمر و شایسته شما در مدت تصدی مسئولیت ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی  اهواز صمیمانه تشکر و قدردانی می‌نمایم.

از خداوند متعال سلامتی، بهروزی و دوام توفیق شما را در خدمتگزاری به نظام اسلامی و مردم شریف ایران، در مناصب و جایگاه‌های دیگر خواستارم.

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ١٩ آذر ١٣٩٨ - ٠٨:٤٤ / شماره خبر: ١٩٧٧٣٦ / تعداد نمايش: 1528

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج