وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

با حکم وزیر بهداشت؛

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قزوین منصوب شد / قدردانی از خدمات دکتر منوچهر مهرام

 

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر پیمان نامدار را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قزوین منصوب کرد.

 

 

به گزارش وبدا، متن این حکم به شرح زیر است:

 

جناب آقای دکتر پیمان نامدار

عضو محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قزوین

 

با عنایت به سوابق و تجربیات جنابعالی به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قزوین منصوب می­شوید تا با اتکال به خداوند متعال و استفاده از ظرفیت­های موجود و بکارگیری افراد متعهد و دلسوز و توجه ویژه به اساتید، دانشجویان، همکاران تلاشگر در راستای تکریم این قشر ارزشمند و ارائه خدمات متعالی در حوزه سلامت و ارتقاء آموزش و پژوهش و تعالی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و جامعه اهتمام لازم را بنمایید.

امید است به یاری پروردگار متعال در انجام شایسته وظایف محوله با رعایت قانون­مداری، اعتدالگرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و موید باشید.

 

قدردانی از خدمات دکتر مهرام

 

وزیر بهداشت همچنین در پیامی از خدمات دکتر منوچهر مهرام در دوران تصدی ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی­ قزوین قدردانی کرد.

 

متن این پیام به شرح زیر است:

 

برادر گرامی جناب آقای دکتر منوچهر مهرام

                                        

         خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان برگزیده خویش عطا می‌فرماید. بدینوسیله از خدمات ارزشمند و تلاش مستمر و شایسته شما در مدت تصدی مسئولیت ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی­ قزوین صمیمانه تشکر و قدردانی می‌نمایم.

         از خداوند متعال سلامتی، بهروزی و دوام توفیق شما را در خدمتگزاری به نظام اسلامی و مردم  شریف ایران، در مناصب و جایگاه‌های دیگر خواستارم.

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ١٨ آذر ١٣٩٨ - ١٧:٥٠ / شماره خبر: ١٩٧٧١٤ / تعداد نمايش: 1409

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج