وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت:

بیمارستان پیوند اعضای بوعلی سینا در تراز جهانی و موجب فخر و افتخار ایران است

 
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بازدید از بیمارستان پیوند اعضای بوعلی سینا، این مرکز درمانی را در تراز جهانی و موجب فخر و افتخار ایران عنوان کرد.
 
به گزارش وبدا،  «سید کامل تقوی نژاد»، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ادامه سفر خود به استان فارس، با حضور در بیمارستان پیوند اعضای بوعلی سینا، از نزدیک با این مجموعه آموزشی، پژوهشی و درمانی آشنا شد.
 
وی در حاشیه این بازدید، بیمارستان پیوند اعضای بوعلی سینا  را نمودی از خلاقیت، ابتکار و هوش ایرانی دانست و گفت: هر فردی که این مجموعه و خدماتی که به بیماران ارائه می شود را مشاهده کند، به سطح بالای فعالیت های پژوهشی، وضعیت مطلوب هتلینگ و تکریم بیماران پی می برد.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت ادامه داد: در این مرکز، به کمک نیکوکاران، همیاران بخش سلامت و کسانی که حس همنوع دوستی آنان موجب ترقی و تعالی بخش سلامت شده، اقدامات بزرگی انجام شده است.
 
وی در ادامه با اشاره به نقش دکتر ملک حسینی در موفقیت این مجموعه، او را به شمعی تشبیه کرد که جویندگان علم، افراد مستعد، علم دوستان، علم پژوهان و اندیشمندان را به دور خود جمع کرده و حضور او موجب گرد هم آمدن افراد متبحر و خلاق در این مرکز شده است.
 
تقوی نژاد ابراز امیدواری کرد: بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی پیوند اعضای بوعلی سینا به عنوان یکی از قطب های بزرگ جهانی، مورد توجه علاقه مندان قرار گیرد.
 
 معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، همچنین با اشاره به بازدیدها و برنامه های خود در شیراز ، به جایگاه خدمات حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع در پشتیبانی از فعالیت های وزارت بهداشت اشاره کرد و دستاورد خدمات این معاونت را، شفاف سازی فعالیت ها، توسعه ساخت و سازها، تامین نیرو در بخش های مختلف، توسعه تشکیلات و  بهینه سازی سطح سازمانی برشمرد.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت گفت: فعالیت های این معاونت در بخش هایی که به تعالی سازمانی ارتباط پیدا می کند و موجب ارتقا و انتصاب شایسته مدیران و کارکنان می شود، نقش ویژه ای دارد.
 
تقوی نژاد اضافه کرد: همچنین به تازگی، بخش برنامه ریزی و پایش عملکرد نیز به مجموعه این معاونت افزوده شده و در زمینه راه اندازی و توسعه بخش اقتصاد سلامت نیز گام هایی برداشته شده که امیدواریم به ثمر برسد؛ راه اندازی بخش مربوط به مشارکت ها، فعالیت های بخش خصوصی و استفاده از ظرفیت های مختلف برای ساخت و ساز در کشور و توسعه ظرفیت های بخش بهداشت و درمان نیز در حال برنامه ریزی است.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، همچنین در این سفر از پروژه ساخت بیمارستان خاتم الانبیا(ص) بازدید کرد.
 
برای این پروژه درمانی، ۳۱۳تخت بیمارستانی پیش بینی شده و حدود ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
 
بازدید از پروژه ساخت بیمارستان ۲۵۰ تخت خوابی اعصاب و روان، دیگر برنامه معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در شیراز بود.
 
این پروژه  با زیربنای ۳۲ هزار مترمربع، حدود ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
 
در این بازدیدها بر تسریع در روند ساخت این دو پروژه تاکید شد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ٢١ مرداد ١٣٩٨ - ١٠:٣٧ / شماره خبر: ١٩٤٠٠٩ / تعداد نمايش: 236

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج