وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

باحضور قائم مقام وزیر بهداشت در امور بین الملل و وزیر تجارت و سرمایه گذاری خارجی کوبا؛

هفدهمین کمیسیون مشترک ایران و کوبا برگزار شد

 قائم مقام وزیر بهداشت در امور بین الملل با اشاره به سطح بسیار بالای همکاری های جمهوری اسلامی ایران و کوبا خاطرنشان کرد: با توجه به تهدیدات مختلف و تحریم های آمریکا، ایران و کوبا بیش از گذشته در راستای همکاری های مشترک و ارتقای سطح همکاری ها گام بر می دارند.
 

به گزارش وبدا، دکتر محسن اسدی لاری که رییس ایرانی برگزار کننده هفدهمین کمیسیون مشترک ایران و کوبا است در نشست این کمیسیون در هاوانا ضمن تاکید بر ارتقای همکاری های دوکشور ابراز امیدواری کرد که با همکاری ایران و کوبا شاهد بهبود همکاری های اقتصادی دو کشور نیز باشیم.
دکتر اسدی لاری در این سفر دو روزه دیدار و مذاکراتی با مقامات کوبایی از جمله وزیر بهداشت عمومی جمهوری کوبا، معاون رییس جمهور و وزیر تجارت و سرمایه گذاری خارجی کوبا به عنوان رییس کوبایی برگزار کننده آن اجلاس خواهد داشت.
در این سفر، 6 یادداشت تفاهم  همکاری در حوزه های تجاری، ورزشی، کشاورزی، فرآورده های دارویی، انتقال دانش فنی تولید واکسن پنوموکوک و هفدهمین اجلاس کمیسیون مشترک بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری کوبا به امضای مقامات دو کشور خواهد رسید.
همچنین رییس انستیتو پاستور ایران و نمایندگانی از صندوق ضمانت صادرات و وزارت امور خارجه هیات همراه دکتر اسدی لاری در سفر به کوبا هستند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

پنج شنبه ٢٧ دی ١٣٩٧ - ١٣:٣٥ / شماره خبر: ١٨٥٨٨٢ / تعداد نمايش: 447

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج