وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

معاون کل وزارت بهداشت در حاشیه بازدید از روند خدمات رسانی به زائران پیاده امام رضا(ع):

تیم های بهداشتی و درمانی برای خدمات رسانی به زائران امام رضا(ع) در آماده باش کامل هستند/ ارائه خدمات به زائران توسط ۸۵۰ پزشک، پرستار و پیراپزشک

 

معاون کل وزارت بهداشت گفت: بیش از ۸۵۰ پزشک، پرستار و پیراپزشک در یک حرکت خود جوش و داوطلبانه و به صورت شبانه روزی در ایستگاه های بین راهی و درون شهری به زائران امام رضا(ع) خدمات درمانی و مراقبتی ارائه می دهند.

 

به گزارش وبدا، دکتر ایرج حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت همزمان با سالروز رحلت حضرت رسول اکرم(ص) با حضور در ایستگاه های خدمات رسانی به زائران پیاده امام رضا(ع) در محور ملک آباد- مشهد ضمن بررسی روند ارائه خدمات، با زائران پیاده در خصوص میزان رضایت آنها از خدمات رسانی در بخش بهداشتی و درمانی گفتگو کرد.

 

معاون کل وزارت بهداشت در حاشیه این بازدید با بیان اینکه طی پنج روز پایانی ماه صفر زائران امام رضا(ع) از مناطق مختلف و کشورهای دیگر عازم مشهد مقدس می شوند گفت: تیم های بهداشتی و درمانی برای خدمات رسانی مطلوب به زائران در آماده باش کامل هستند و در صورت نیاز خدمات ارائه می دهند.

 

دکتر حریرچی افزود: در این مدت بیش از ۸۵۰ پزشک، پرستار و پیراپزشک در یک حرکت خود جوش و داوطلبانه و به صورت شبانه روزی در ایستگاه های بین راهی و درون شهری به زائران امام رضا(ع) خدمات درمانی و مراقبتی ارائه می دهند.

 

وی با بیان اینکه بازرسان بهداشت محیط نیز به صورت مستمر بر مراکز اسکان زائران و ایستگاه های بین راهی نظارت می کنند خاطرنشان کرد: تمام بیمارستان های شهر مشهد برای ارائه خدمات به زائران در آمادگی کامل هستند.

 

معاون کل وزارت بهداشت در ادامه افزود: پنج اتوبوس آمبولانس و چهار اورژانس هوایی در استان خراسان رضوی در آمادگی کامل هستند.

 

بازدید از بیمارستان امدادی شهید کامیاب مشهد

 

دکتر حریرچی در ادامه از بیمارستان امدادی شهید کامیاب از مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد بازدید و در جریان روند ارائه خدمات درمانی به بیماران قرار گرفت.

 

وی همچنین از طرح اورژانس متمرکز این مرکز بازدید و روند ساخت این پروژه را مورد ارزیابی قرار داد.

 

کار ساخت این پروژه از سال ۹۴ برای گسترش خدمات رسانی با زیر بنای 4500 متر مربع در سه طبقه آغاز شده است. این پروژه تا کنون ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

 

حضور در مراسم عزاداری سالروز رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) دانشجویان در پردیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد ازدیگر برنامه های سفر معاون کل وزارت بهداشت به مشهد مقدس بود.

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ١٦ آبان ١٣٩٧ - ١٤:٥٢ / شماره خبر: ١٨٣٣٣٨ / تعداد نمايش: 937

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج