وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

با حضور وزیر بهداشت؛

بخش های آنژیوگرافی 2 و NICU و بستری نوزادان بیمارستان دکتر گنجویان دزفول به بهره برداری رسید

به منظور تسهیل در روند خدمت رسانی به بیماران، بخش 2 آنژیوگرافی و همچنین بخش NICU و بستری نوزادان در بیمارستان دکتر گنجویان دزفول با حضور وزیر بهداشت به بهره برداری رسید. 
 
به گزارش وبدا، بخش آنژیوگرافی 2 بیمارستان بزرگ دزفول در مساحتی بالغ بر 200 متر مربع و اعتبار 3 میلیارد و 430 میلیون تومانی در فضای بیمارستان تاسیس و به بهره برداری رسید.  

این بخش به منظور تکمیل بخش اول آنژیوگرافی در بیمارستان بزرگ احداث شده تا با توجه به حجم بیماران و شمار جراحی های قلب باز در این بیمارستان، روند درمان بیماران با سرعت و سهولت بیشتری انجام شود. 

گفتنی است، افتتاح بخش جدید آنژیوگرافی به علاوه بخش قبلی، برای خدمات رسانی به جمعیتی در حدود 2 میلیون نفر احداث شده و به بهره برداری خواهد رسید.

همچنین بخش NICU و بستری نوزادان نیز در مساحتی بالغ بر 760 متر مربع و اعتبار یک میلیارد و 430 میلیون تومانی در بیمارستان بزرگ دزفول احداث و به بهره برداری رسیده است. 

بخش NICU این بیمارستان 14 تخت و بخش بستری جدید نوزادان نیز دارای 25 تخت بستری است.

دکتر هاشمی همچنین از مجتمع زنان و زایمان حضرت زینب(س) این بیمارستان که در زمینی با زیربنای 7500 متر مربع در دو طبقه در حال ساخت است، بازدید کرد.

این پروژه با ظرفیت 110 تخت بستری، تسهیلات زایمانی، مراقبت های ویژه نوزادان و اتاق عمل است که 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد./207

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٤ مهر ١٣٩٧ - ١٥:٣٨ / شماره خبر: ١٨١٥٣٣ / تعداد نمايش: 826

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج