وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

معاون درمان دانشگاه علوم پزشكي چهارمحال و بختياري خبر داد:

موفقيت دو بيمارستان آيت الله كاشاني و هاجر(س) شهركرد براي كسب لوح استاني در "اولين جشنواره ملي تجارب موفق بيمارستاني"

 
 
معاون درمان دانشگاه علوم پزشكي، خدمات بهداشتي و درماني چهارمحال و بختياري از موفقيت دو مركز آموزشي و درماني آيت الله كاشاني و هاجر (س) براي كسب لوح استاني "اولين جشنواره ملي تجارب موفق بيمارستاني" در مديريت منابع و مصارف خبر داد.
 
به گزارش وبدا، دكتر محسن درخشان با اعلام این خبر اظهار داشت: بيمارستان آيت الله كاشاني در راستاي مديريت منابع و مصارف در حيطه اقتصاد دارو و بيمارستان هاجر (س) در حيطه اقتصاد تغذيه حائز دريافت اين لوح شده اند.
 
وي افزود: در متن لوحي كه از سوي دكتر قاسم جان بابايي معاونت درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي به اين دو بيمارستان اهدا شد، ذکر شده است که اجراي برنامه تحول نظام سلامت كه نقطه عطفي در تاريخ سلامت كشور است، نشانه عزم ملي كارگزاران سلامت براي تغيير شگرف و بنيادين در اين حوزه به عنوان يكي از محورهاي توسعه پايدار و همه جانبه به شمار می رود. 
 
دكتر درخشان خاطرنشان کرد: در این تقدیرنامه، همت والا و خدمات ارزشمند تمامي همكاران و دست اندركاران حوزه سلامت اين دو بيمارستان در راستاي مديريت منابع و مصارف در حيطه اقتصاد دارو و اقتصاد تغذيه را قابل تحسين و ستودني دانسته شده و ابراز اميدواري شده است كه اين تلاش و خدمت به هموطنان اين مرز و بوم در سايه توكل به خداوند منان، پايا و هميشگي باشد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ٢ مهر ١٣٩٧ - ١٠:٠١ / شماره خبر: ١٨١٤٢٣ / تعداد نمايش: 470

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج