وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

خبری با عطری دلنشین؛

ابراز خرسندی وزیر بهداشت از درخشش جوانان سیستان و بلوچستانی در رشته های پزشکی

 
وزیر بهداشت ضمن ابراز خرسندی از قبولی جوانان سیستان و بلوچستانی در رشته های پزشکی، این موفقیت را موجب دلگرمی و آن را همچون شکفتن جوانه‌های تازه بر درخت نوپای طرح تحول سلامت تعبیر کرد.
 
به گزارش وبدا، دکتر سیدحسن هاشمی در پیامی که آن را در صفحه شخصی خود در یکی از شبکه های اجتماعی با عنوان "خبری با عطری دلنشین"  منتشر کرده است، اظهار داشت:در هجوم خبرهای ناامید کننده این روزها، خبری دلنشین چون رایحه عطر سیب، جانم را آرامش بخشید؛ قبولی تعداد قابل توجهی از جوانان عزیز سیستان و بلوچستانی در رشته‌های پزشکی.
 
دکتر هاشمی در این پیام ادامه داد: هرچند این خبر چندان مورد توجه رسانه‌ها قرار نگرفت، اما در میان ساکنان سخت‌کوش آن استان پهناور، موجی از شادمانی و امیدواری پدید آورد و دلسوزان عرصه بهداشت و درمان کشور را به شکفتن جوانه‌های تازه بر درخت نوپای طرح تحول سلامت، دلگرم‌تر از پیش ساخت. 
 
وزیر بهداشت در پایان این پیام، افزود: با این امید که همه ما، در انتشار بهتر و بیشتر خبرهایی از این دست، تلاش کنیم؛ موفقیت تمام جوانان برومند کشور، به‌ویژه آنان را که تا چند روز دیگر مشغول آموختن و کسب تجربه در رشته‌های مختلف پزشکی می‌شوند تا التیام بخش درد هموطنان باشند، از درگاه پروردگار متعال خواهانم./201

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٧ - ٠٩:٢٨ / شماره خبر: ١٨١١٦٢ / تعداد نمايش: 1326

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج