وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

با حکم وزیر بهداشت؛

رییس سیزدهمین المپياد ورزشی دانشجویان پسر و رییس ستاد اجرایی این المپياد منصوب شدند

 
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در احکام جداگانه ای دکتر محمدرضا فراهانی  را به عنوان رییس سیزدهمین المپياد ورزشی دانشجویان پسر و دکتر صومی را به عنوان رییس ستاد اجرایی این المپياد ورزشی منصوب کرد. 
 
به گزارش وبدا، متن این احکام به شرح زیر است: 
 
جناب آقای دکتر محمد رضا فراهانی
معاون محترم فرهنگی و دانشجویی 
 
ورزش یکی از ارکان اصلی زندگی فردی انسان و عامل اساسی سلامت جسم و افزایش امید به زندگی و تأمین نشاط و شادابی به  ویژه در دانشجویان بوده و با تأثیرات گسترده در کاهش آسیب‌های اجتماعی به شمار می‌آید. جامعه ورزشکار جامعه‌ای پرتلاش و با نشاط و زنده خواهد بود و جامعه دانشجویی ما امروز به این نشاط و طراوت نیازمند است. بدون تردید تلاش در راستای توسعه ورزش در سطح دانشگاه‌ها جزء وظایف اصلی همه دست‌اندرکاران امور دانشجویان در دانشگاه‌ها است. نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ  به عنوان «رییس سیزدهمین المپياد ورزشی دانشجویان پسر » منصوب مي‌شويد. 
 
اميد است با استعانت از ایزد منان، با پيش‌بيني برنامه‌هاي مناسب و بهره‌گيري از نيروهاي كارآمد، متعهد و متخصص و با نظارت كامل و دقيق بر كليه امور، در برگزاری این رخداد بزرگ ورزشی دانشجویی موفق و مؤيد باشيد.
 
 
جناب آقای دکتر صومی
رییس محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی تبریز
 
با عنایت به برگزاری سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در دانشگاه علوم پزشکی تبریز، نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند شما به موجب اين ابلاغ به‌عنوان رئیس ستاد اجرایی سیزدهمین المپياد ورزشی دانشجویان پسر منصوب مي‌شويد. 
 
اميد است با استعانت از خداوند منان، با پيش‌بينی برنامه‌هاي مناسب و بهره‌گيري از نيروهاي كارآمد و متخصص در برگزاري شایسته این رخداد بزرگ ورزش دانشجویی،  موفق و مؤيد باشيد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٧ - ١٠:١٩ / شماره خبر: ١٧٩٩١٠ / تعداد نمايش: 432

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج