وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

مدیرکل امور پشتیبانی و رفاهی وزارت بهداشت عنوان کرد:

خرید بیش از ۹۰ درصد کالا و خدمات وزارت بهداشت در سال ۹۶ از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

مدیرکل امور پشتیبانی و رفاهی وزارت بهداشت گفت: بیش از ۹۰ درصد خرید کالا و خدمات وزارت بهداشت در سال ۹۶ از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت صورت گرفته است.

به گزارش وبدا، دکتر مصطفی پریدار، مدیرکل امور پشتیبانی و رفاهی وزارت بهداشت در خصوص قرار گرفتن وزارت بهداشت در زمره 10 دستگاه اجرایی برتر فعال در اجرای سامانه تدارکات الکترونیکی دولت گفت: وزارت بهداشت، فعالیت در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت را از سال ۹۰ و براساس تکالیف قانونی ابلاغ شده، آغاز کرد.

مدیرکل امور پشتیبانی و رفاهی وزارت بهداشت با بیان اینکه این سامانه مرکز کلیه معاملات، کالاها و خدمات دستگاه های اجرایی مشمول قانون مناقصات است خاطرنشان کرد: این سامانه توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت و در راستای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی و ایجاد شفافیت و توسعه عدالت اقتصادی در معاملات دولتی طراحی شده و در سطح دستگاه های اجرایی مشمول در حال بهره برداری است.

دکتر پریدار با اشاره به پیشتازی وزارت بهداشت و اداره کل امور پشتیبانی و رفاهی در جهت اجرا و فعالسازی این سامانه در سطح ستاد مرکزی افزود: بیش از ۹۰ درصد خرید کالا و خدمات وزارت بهداشت در سال ۹۶ از طریق این سامانه صورت گرفته است و براساس ارزیابی های انجام شده از سوی وزارت صنعت، وزارت بهداشت در زمره ۱۰ دستگاه اجرایی برتر فعال در اجرای سامانه تدارکات الکترونیکی دولت قرار گرفته است.

وی تاکید کرد: کلیه خریدهای جزئی و کلی کالاها و خدمات به منظور شفاف سازی معاملات، خرید با کیفیت و با مناسب ترین قیمت از این سامانه صورت گیرد. همچنین بخش مناقصات و مزایده های وزارت بهداشت از انتهای سال ۹۶ با پیشتازی و همکاری اداره کل امور پشتیبانی و اداره کل امور مالی در این سامانه فعال شده است.

دکتر پریدار در پایان از کلیه همکاران اداره کل امور پشتیبانی و اداره کل امور مالی قدردانی کرد./227/201

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ٧ خرداد ١٣٩٧ - ٠٩:٠٠ / شماره خبر: ١٧٧٢٢٦ / تعداد نمايش: 820

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج