وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت در قزوین:

باید باب گفتگوی منطقی با دانشجویان را باز کنیم

معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت گفت: باید روش‌های خود را در برخورد با جوانان تغییر دهیم تا بتوانیم تعامل مثبت داشته و دانشجویان را به فعالیت‌های فرهنگی جذب کنیم.

به گزارش وبدا، دکتر محمدرضا فراهانی، معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در جمع کارکنان معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین با تاکید بر اهمیت کار در حوزه فرهنگی دانشگاه، گفت: هدف فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه، افزایش سرمایه فرهنگی دانشجویان است. سرمایه فرهنگی به معنای بهره‌ای است که از فرهنگ می‌توانیم ببریم. در این راستا هر کسی به اندازه بهره‌ای که از فرهنگ دارد، صاحب سرمایه فرهنگی می‌شود.

وی تصریح کرد: باید روش‌های خود را در برخورد با جوانان تغییر دهیم تا بتوانیم تعامل مثبت داشته و دانشجویان را به فعالیت‌های فرهنگی جذب کنیم. باید با دانشجویان گفتگو کرده و نیازها و خواسته‌های آن‌ها را درک کنیم. نباید در برابر پرسشگری دانشجویان جبهه گیری کرد و باید باب گفتگوی منطقی با آنان را باز کرد.

دکتر فراهانی با یادآوری اهمیت کار در حوزه فرهنگی، گفت: می‌توان سرمایه فرهنگی دانشجویان را افزایش داد، البته این مهم بسیار پیچیده است و نیاز به کار کارشناسی دارد ولی تلاشمان افزایش سرمایه فرهنگی دانشجویان است.

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در پایان، افزود: هدف ما در معاونت فرهنگی وزارت بهداشت این است که همه دانشجویان بتوانند با سلایق مختلف جذب فعالیت‌های فرهنگی نظام جمهوری اسلامی شده و سوار قطار انقلاب اسلامی شوند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٤ ارديبهشت ١٣٩٧ - ١٨:٠١ / شماره خبر: ١٧٥٨٥٥ / تعداد نمايش: 756

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج