وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

در دیدار مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران و نمایندگان مجلس مطرح شد:

تاکید نمایندگان مجلس برالکترونیکی شدن خدمات بیمه شدگان

دوتن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران، بر الکترونیکی شدن دفترچه های بیمه و ارائه خدمات به بیمه شدگان تاکید کردند.

به گزارش وبدا، يعقوب شيوياري، نماينده مردم ميانه و عضو كميسيون بهداشت و درمان و عزت الله يوسفيان ملا، نماينده مردم آمل و لاريجان و عضو كميسيون برنامه و بودجه با مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران دیدار و گفت و گو کردند.

دراین دیدار همچنین نمایندگان مجلس شورای اسلامی، در اجرای برنامه های بیمه سلامت ایران از جمله ابلاغ يك صد گايد لاين، جهت خدمات دهي بهتر و بيشتر به بیمه شدگان تاکید کردند. توجه به برنامه هاي بيمه سلامت، ضرورت الكترونيكي شدن دفترچه هاي بيمه شدگان، پرداخت هزينه ها جهت عملياتي كردن اين طرح در استانها و حذف دفترچه هاي بيمه از بيمارستان هاي دولتی از دیگر موضوعات مورد بحث در این جلسه بود.

همچنین یعقوب شيوياري، عضو كميسيون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، باز آموزي براي شركاي كاري جهت كاهش توليد هزينه را به عنوان يك پيشنهاد مهم درامر بيمه سلامت ايران ارائه داد.

براساس این گزارش، در این دیدار مهندس طاهر موهبتي، مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران نیز الکترونیکی کردن دفترچه های بیمه شدگان را از اولويت هاي سال جاري سازمان بيمه سلامت دانست.
مهندس موهبتي با اشاره به روند رو به رشد فعاليت هاي بيمه سلامت ایران در بخش هاي مختلف دارويي و درمان، اظهار کرد: اين سازمان، برنامه هاي عملياتي خود براي ارتقاي سطح خدمات بيمه اي و پرداخت مطالبات به موقع مراكز درماني و دارويي در سال جديد را در دستور كار خود قرار داده است.302/237

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢٨ فروردين ١٣٩٧ - ١٤:٥٧ / شماره خبر: ١٧٥٤٥٣ / تعداد نمايش: 979

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج