وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

مدیرکل امور پشتیبانی و رفاهی وزارت بهداشت در مراسم تقدیر از مدال آوران مسابقات کارکنان دولت و ستاد وزارت بهداشت:

وزارت بهداشت در حوزه فرهنگ سازی ورزش کارکنان در سه سال گذشته عملکرد مثبتی داشته است

مدیرکل امور پشتیبانی و رفاهی وزارت بهداشت گفت: باید ورزش در بین کارمندان همگانی و عامه پسند شود و در نهایت به جایی برسیم که خانواده های کارکنان را نیز در مقوله ورزش مشارکت بدهیم.

به گزارش وبدا، دکتر مصطفی پریدار، مدیرکل امور پشتیبانی و رفاهی وزارت بهداشت در مراسم تقدیر از مدال آوران مسابقات کارکنان دولت و ستاد وزارت بهداشت با بیان اینکه فرهنگ ورزش کردن باید به یک مطالبه در میان همکاران تبدیل شود گفت: یکی از اهداف ما از برگزاری المپیادهای ورزشی فرهنگ سازی در توسعه ورزش میان کارکنان وزارت بهداشت بوده است که در سه سال گذشته در این زمینه موفق بوده ایم.

وی گفت: متاسفانه برای برخی هنوز این موضوع جا نیفتاده که ورزش کردن یک امر لوکس و خارج از چارچوب اداری نیست بلکه جزئی از کار ما است و اگر کسی حتی یک ساعت از ساعت اداری را به ورزش اختصاص بدهد می تواند در زمان باقی مانده خود با نشاط بیشتری به کار خود ادامه بدهد؛ حتی کسی حق ندارد به پرسنل خود نگاه ابزاری داشته باشد اما متاسفانه عده ای چنین نگاهی دارند که ما باید این نگاه را تغییر بدهیم.

دکتر پریدار با بیان اینکه باید ایده آل ما دستیابی به ورزش قهرمانی باشد گفت: باید ورزش در بین کارمندان همگانی و عامه پسند شود و در نهایت به جایی برسیم که خانواده های کارکنان را نیز در مقوله ورزش مشارکت بدهیم.

در پایان این مراسم از مدال آوران مسابقات کارکنان دولت و ستاد وزارت بهداشت توسط دکتر پریدار، مدیرکل امور پشتیبانی و رفاهی وزارت بهداشت تقدیر شد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ٢٧ اسفند ١٣٩٦ - ٢١:٣٩ / شماره خبر: ١٧٤٦١٩ / تعداد نمايش: 1384

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج