وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران:

اقدامات لازم برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مسافران نوروزی در استان مازندران انجام شده است

رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به گردشگر پذیر بودن استان مازندران در طول سال و ایام تعطیلات نوروز، گفت: قبل از اینکه دستورالعمل های نوروزی برای حوزه بهداشت و درمان به دانشگاه های علوم پزشکی کشور، ابلاغ شود، اقدامات و برنامه ریزی های لازم برای ارائه خدمات با کیفیت به مسافران نوروزی در استان مازندران انجام شده است.

دکتر سید عباس موسوی در گفتگو با خبرنگار وبدا، اظهار داشت: تمهیدات لازم برای ارائه خدمات به بیماران و مصدومان حوادث ترافیکی انجام شده و بر اساس دستورالعمل های وزارت بهداشت، آمبولانس ها ساعات خاصی از شبانه روز را در کنار جاده ها مستقر می شوند.

وی با بیان اینکه حجم مسافران نوروزی در استان مارندران بالا است، افزود: اورژانس های بیمارستانی و پرسنل آنها برای این ایام، در آمادگی کامل هستند و با بیمارستانهای غیردولتی هماهنگی های لازم انجام شده تا از ظرفیت آنها در این ایام استفاده کنیم تا فشار اورژانس بیمارستانهای دولتی کاهش یابد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران اظهار داشت: در تلاش هستیم تا مسافران نوروزی که به استان مازندران وارد می شوند، اپلیکشنی را بر روی تلفن همراه خود نصب کنند که در آن آدرس اماکن خدماتی مانند داروخانه ها و بیمارستانها مشخص شده است./206

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢٩ اسفند ١٣٩٦ - ١٠:٤١ / شماره خبر: ١٧٤٥٠٥ / تعداد نمايش: 1171

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج