وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

با حضور معاون کل وزارت بهداشت؛

پروژه های بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی کاشان افتتاح شد/ بازدید دکتر حریرچی از پروژه های در حال ساخت

معاون کل وزارت بهداشت در سفر خود به کاشان، طرح توسعه اورژانس بیمارستان شهید بهشتی کاشان، بخش MRI این بیمارستان و مرکز جامع خدمات سلامت مرحوم مهرپرور را افتتاح کرد.


به گزارش وبدا، پروژه طرح توسعه اورژانس بیمارستان شهید بهشتی کاشان از سال 94 و در زمینی با زیربنای 700 متر مربع آغاز شده بود.

با افتتاح طرح توسعه اورژانس این بیمارستان، 20 تخت جدید به ظرفیت تخت های اورژانس بیمارستان شهید بهشتی کاشان اضافه شد.

افتتاح بخش MRI بیمارستان شهید بهشتی کاشان

بخش MRI بیمارستان شهید بهشتی کاشان که در زمینی با زیربنای 175 متر مربع و در مدت یک سال ساخته شده، با حضور دکتر حریرچی به بهره برداری رسید.

افتتاح مرکز جامع خدمات سلامت مرحوم مهرپرور

مرکز جامع خدمات سلامت مرحوم حاج علی مهرپرور واقع در شهرک خاتم الانبیاء(مسکن مهر) کاشان نیز با حضور سخنگوی وزارت بهداشت افتتاح شد.

این مرکز جامع خدمات سلامت با مشارکت مرحوم مهرپرور یکی از خیرین سلامت کاشان، در زمینی با مساحت 2100 متر مربع و زیربنای 1200 متر مربع در 3 طبقه ساخته و تجهیز شده است.

با بهره برداری از این مرکز جامع خدمات سلامت، حدود 11 هزار از ساکنان این شهرک از خدمات خدمات پزشکی، دندان پزشکی، مامایی، پرستاری، مراقبین سلامت زن و مرد، مشاوره سلامت روان و تغذیه، واکسیناسیون و واحد سلامت محیط و کار، بهره مند شوند.

بازدید از پروژه های بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی کاشان

معاون کل وزارت بهداشت همچنین از پروژه های در حال ساخت بیمارستان بقیه الله الاعظم، مرکز تشخیص سرطان و غربالگری بیمارستان شهید بهشتی، مجتمع آموزشی زنده یاد دکتر زهرا فرقانی، کلینیک ویژه و همچنین موزه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان بازدید کرد./206

نسخه چاپي ارسال به دوست

جمعه ٢٥ اسفند ١٣٩٦ - ١٧:٣٥ / شماره خبر: ١٧٤٤٦٤ / تعداد نمايش: 1625

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج