وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

نماینده تام الاختیار وزیربهداشت در مناطق زلزله زده:

افتتاح بخش دیالیز بیمارستان بانگر سرپل ذهاب/ کار ساخت خانه های بهداشت در مناطق زلزله زده آغاز شده است


نماینده تام الاختیار وزیربهداشت در مناطق زلزله زده با بیان اینکه ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه به خصوص شهر سرپل ذهاب به روال قبل بازگشته است، گفت: رویداد جدید در حوزه درمان در این مناطق، افتتاح بخش دیالیز بیمارستان بانگر سرپل ذهاب با 8 دستگاه دیالیز است.


دکتر طیب قدیمی در گفت و گو با وبدا، درخصوص راه اندازی بخش دیالیز بیمارستان سرپل ذهاب گفت: ارائه خدمات بهداشتی درمانی در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه به خصوص شهر سرپل ذهاب به روال قبل بازگشته است.

وی افزود: رویداد جدید در حوزه درمان در این مناطق، افتتاح بخش دیالیز بیمارستان بانگر سرپل ذهاب با 8 دستگاه دیالیز است که توسط خیرین تهیه و اهدا شده است.

نماینده تام الاختیار وزیربهداشت در مناطق زلزله زده خاطرنشان کرد: این شهر 29 بیمار دیالیزی دارد که در این مدت از بیمارستان های شهرهای اطراف خدمت دریافت می کردند.

وی افزود: از زمان افتتاح بیمارستان بانگر در 16 آذرماه تاکنون 40 هزار نفر به اورژانس و کلینیک این بیمارستان مراجعه کرده اند.

دکتر قدیمی درخصوص وضعیت ساخت و ساز خانه های بهداشت در مناطق زلزله زده کرمانشاه خاطرنشان کرد: تا امروز 23 قطعه زمین برای ساخت خانه بهداشت را تحویل خیرین داده ایم و برای 22 واحد دیگر نیز خیر، تعیین شده که قرار است، زمین ها را تحویل بگیرند.

وی گفت: 8 قطعه زمین برای ساخت مراکز بهداشتی و درمانی، تحویل خیرین شده که یکی از آنها کار ساخت را آغاز کرده است.

نماینده تام الاختیار وزیربهداشت در مناطق زلزله زده گفت: بیمارستان سرپل ذهاب که در زلزله آسیب دیده بود، دراختیار پیمانکار قرار گرفته و کار ساخت و مقاوم سازی آن آغاز شده است./207

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢٠ دی ١٣٩٦ - ١٥:٠٥ / شماره خبر: ١٧١٣٩٧ / تعداد نمايش: 1905

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج