وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

معاون فنی و عملیاتی اورژانس تهران در پی آلودگی هوای تهران عنوان کرد:

استقرار 192 موتورلانس و 8 دستگاه آمبولانس و اتوبوس آمبولانس در سطح شهر تهران برای ارائه خدمات به بیماران تنفسی/ مردم از تردد بی مورد پرهیز کرده و از شیر و مایعات استفاده کنند

معاون فنی و عملیاتی اورژانس تهران گفت: با افزایش آلودگی هوای تهران، اورژانس نیز تدابیر ویژه ای برای ارائه خدمات به افرادی که دچار مشکلات تنفسی می شوند، در نظر گرفته است.

دکتر رضا معتمدی در گفتگو با خبرنگار وبدا، اظهار داشت: علاوه بر 192 نقطه از شهر تهران که موتورلانس های اورژانس تهران در آن مستقر هستند، به منظور ارائه خدمات بهتر به مردم در زمان بروز مشکلات تنفسی، 8 دستگاه آمبولانس و اتوبوس آمبولانس در میادین اصلی شهر تهران مستقر شده اند.

وی تصریح کرد: 8 دستگاه آمبولانس و اتوبوس آمبولانس اورژانس تهران در میادین آزادی، انقلاب اسلامی، امام حسین(ع)، ولیعصر(عج)، امام خمینی(ره)، شهرری، فردوسی و تجریش مستقر شده اند و تمام بیمارستانهای تهران نیز برای پذیرش بیماران تنفسی، آمادگی کامل دارند.

معاون فنی و عملیاتی اورژانس تهران به مردم توصیه کرد که ضمن کاهش تردد بی مورد در سطح شهر و عدم مواجهه بیماران پرخطر و افراد مسن با آلودگی هوا، حتما از مایعاتی مانند شیر استفاده کنند.

دکتر معتمدی یادآور شد: استفاده از ماسک های استاندارد مانند ماسک نمونه N95 نیز می تواند در کاهش مشکلات تنفسی مردم و شهروندان کمک زیادی کند./206

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٦ - ١٢:٢٨ / شماره خبر: ١٧٠٢٨٢ / تعداد نمايش: 1651

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج