وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

آغاز ثبت نام هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان/ تمام دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه‌ها امکان ثبت نام دارند

ثبت نام هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان از امروز شنبه ۲۵ آذر ماه در سایت لبیک آغاز می‌شود.

به گزارش وبدا، ثبت نام هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان از امروز شنبه ۲۵ آذرماه در سایت لبیک به نشانی www.labbayk.ir آغاز می‌شود و تمامی دانشگاهیان کشور اعم از دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاههای کشور می توانند ثبت نام کنند.

در این دوره از عتبات دانشگاهیان، پنج گروه اساتید دانشگاه‌ها، دختران دانشجو، متاهلین، پسران مجرد و کارمندان دانشگاه‌ها می‌توانند ثبت نام کنند.

بنابر اعلام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان، با هماهنگی‌ صورت گرفته با سازمان وظیفه عمومی ناجا، مجوز خروج از کشور دانشجویان مشمول اخذ و تسهیلات مالی نیز برای این سفرها با همکاری بانک ملت و صندوق رفاه دانشگاهیان اعطا خواهد شد.

همچنین، همزمان با آغاز هجدهمین دوره ثبت نام عتبات دانشگاهیان و برای دومین دوره متوالی، ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان اقدام به برگزاری« طرح دعوت» کرده است.

این طرح برای نخستین بار در دوره هفدهم با استقبال بی نظیر دانشگاهیان اجرا شد و در نهایت از میان شرکت کنندگان در این طرح، یک نفر بعد از قرعه کشی به صورت رایگان به عتبات عالیات اعزام گردید.

بنابر این گزارش، طرح دعوت در طول مدت ثبت نام عتبات دانشگاهیان از ۲۵ آذر تا پنج دی ماه برگزار خواهد شد و دانشگاهیان کشور و متقاضیان ثبت نام در سایت می‌توانند در این طرح ترویج فرهنگ زیارت شرکت کنند.

لازم به توضیح است، دانشگاهیان پس از ثبت نام در سایت لبیک لینکی دریافت خواهند کرد که با ارسال آن به دوستان دانشگاهی خود از طریق پیامک، ایمیل، یا قراردادن آن در صفحات اجتماعی می‌توانند آن‌ها را نیز به ثبت نام عتبات دانشگاهیان دعوت کنند و به ازای هر دعوت امتیازی کسب کنند. در نهایت از میان کسانی که بالاترین امتیازها را به دست بیاورند قرعه کشی برای یک سفر رایگان عتبات انجام خواهد شد.

گفتنی است، اعزام هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان از بهمن ماه ۹۶ تا اردیبهشت ماه ۹۷ صورت خواهد گرفت و کاروان‌ها به دو صورت زمینی و هوایی راهی عتبات عالیات خواهند شد./224/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ٢٥ آذر ١٣٩٦ - ١٢:١٢ / شماره خبر: ١٧٠٢٣٤ / تعداد نمايش: 1533

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج