وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

معاون اجتماعی وزارت بهداشت در همایش هنر خیرخواهی در خانه هنرمندان ایران تاکید کرد:

ضرورت استفاده از ظرفیت هنر و هنرمندان در فرهنگسازی سلامت

معاون اجتماعی وزیر بهداشت در همایش هنر خیرخواهی در خانه هنرمندان ایران با تاکید بر این که فرهنگ‌سازی برای اصلاح سبک زندگی مردم بسیار مهم است، گفت: امیدوارم با فرهنگسازی سلامت و اصلاح سبک زندگی، وضعیت زندگی مردم بهتر شود.

به گزارش وبدا، دکتر سید محمد هادی ایازی در این مراسم با بیان این که یکی از مهم‌ترین ظرفیت‌ها در فرهنگسازی سلامت، بهره‌گیری از هنر و هنرمندان است و تلاش در راستای استفاده از این ظرفیت است، افزود: یکی از کارهای موفق ما در عرصه بهداشت و فرهنگ، ساخت سریال پریا در زمینه ایدز بود و این سریال تاثیر بسیار بالا و بسزایی در تغییر نگرش جامعه داشت.

دکتر ایازی در ادامه افزود:در حوزه سلامت موسسه آوای هنر سلامت را ایجاد و ارتباط میان هنر و هنرمندان و سلامت را برقرار کرده‌ایم و امیدواریم هر چه بیش‌تر بتوانیم این روابط را گسترش دهیم.

گفتنی است: نخستین همایش هنر خیرخواهی موسسه خیریه امدادگران عاشورا با همکاری خانه هنرمندان روز گذشته با حضور معاون امور اجتماعی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، رییس شورای عالی خانه هنرمندان ایران و اساتید برجسته عرصه فیلم و هنر در محل خانه هنرمندان، تشکیل شد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ١ آبان ١٣٩٦ - ١٥:٣١ / شماره خبر: ١٦٧٦٤١ / تعداد نمايش: 2488

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج