وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دیدار مشاور وزیر بهداشت در امور شاهد و ایثارگران با خانواده شهید مدافع حرم در شیراز

مشاور وزیر بهداشت در امور شاهد و ایثارگران و رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، به همراه نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی، با خانواده شهید "مهرداد قاجاری"، از شهدای مدافع حرم، دیدار کردند.

به گزارش وبدا، رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، هدف از بازدید از خانواده شهدا را روحیه گرفتن و یادآوری رشادت های این شهدا و خانواده های آنان عنوان کرد و گفت: مردم کشور ما باید بدانند که آرامش، آسایش و امنیتی که در کشور وجود دارد، مدیون خون شهدا است.

دکتر محمدهادی ایمانیه افزود: وظیفه هر ایرانی است که با بازدید از مزار مطهر شهدا و دیدار با خانواده معظم آنان، یاد و خاطره شجاعت و جوانمردی، غیرت و بزرگی شهدا را زنده نگه دارند.

نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری، در خصوص اینکه زنده نگهداشتن یاد شهدا، کمتر از شهادت نیست، گفت: بازدید از خانواده معظم شهدا، یادآوری می کند که آرامش امروز ما که موجب پیشرفت شده، به دلیل این است، که شهدا عالی ترین سرمایه موجودی خود را به ملت و کشور تقدیم کردند.

دکتر مسعود گودرزی افزود: حرکت و مسیر دانشگاه علوم پزشکی شیراز در دیدار با خانواده های شهدا، تکریم به اقدام بزرگی است که شهدا انجام دادند و این امر مهم، با یادآوری حفظ می شود.

گفتنی است این دیدار با حضور دکتر سید محمدهادی موسوی مشاور وزیر بهداشت در امور شاهد و ایثارگران، دکتر محمدهادی ایمانیه رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر مسعود گودرزی نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی، محمدحسین سرایداران مشاور رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در امور ایثارگران و دکتر "مهتاب معمارپور" رییس دانشکده دندانپزشکی شیراز، برگزار شد./126/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ١ مهر ١٣٩٦ - ٠٩:٤٥ / شماره خبر: ١٦٦٤٠٧ / تعداد نمايش: 1918

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج