وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دیدار سفیر جمهوری کوبا با وزیربهداشت:

گسترش روابط کوبا و ایران در 4 سال اخیر/ تقویت همکاری های دوجانبه بهداشتی و اقتصادی ایران و کوبا

سفیر جمهوری کوبا با وزیربهداشت دیدار کرد.

به گزارش وبدا، ولادیمیر آندره گنزالس کسادا در این دیدار از همکاری و مدیریت ارزنده وزیربهداشت ایران به عنوان رییس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی بین دو کشور و برگزاری موفق شانزدهمین اجلاس آن پس از وقفه ۵ ساله، تشکر و قدردانی کرد.

بنابراین گزارش سفیرکوبا پیام تبریک وزیر بهداشت کشور متبوع خود را به مناسبت انتصاب و انتخاب مجدد دکتر هاشمی به عنوان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جمهوری اسلامی ایران در دوره دوم ریاست جمهوری آقای دکتر روحانی به ایشان تقدیم کرد و از آمادگی وزیر بهداشت کوبا برای بازدید از جمهوری اسلامی ایران در آینده نزدیک خبر داد. 

وی در خاتمه به سفر مقام های ایرانی و کوبایی به دو کشور اشاره کرد و آن را مقدمه ای بر توسعه روابط بین دو کشور که در 4 سال اخیر قلمداد کرد و نسبت به هموار کردن مسیر برای تعاملات فی مابین در جایگاه جدیدشان در وزارت امور خارجه کوبا و اقدامات لازم جهت تحقق این موضوع ابراز امیدواری کرد.

گفتنی است، در ادامه این نشست، دکتر هاشمی نیز ضمن تشکر از همکاری سفیر جمهوری کوبا طی ۴ سال گذشته، به دلیل برگزاری کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی و نیز پیشبرد همکاری های دوجانبه بهداشتی و اقتصادی بین دو کشور برای ایشان در پایان ماموریت در ایران  و مسئولیت های آتی آرزوی موفقیت کرد./207

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢١ شهريور ١٣٩٦ - ١٠:٥٨ / شماره خبر: ١٦٦٠٧٧ / تعداد نمايش: 1939

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج