وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان وزارت بهداشت؛

مقام نخست و سوم مسابقات دارت انفرادی به بازیکنان دانشگاه علوم پزشکی مشهد تعلق گرفت/ بازیکن ستاد وزارت بهداشت در این رقابت ها دوم شد/ مدال آوران این بخش از المپیاد: ورزش سبب افزایش روحیه زنان کارمند و مدیریت بهتر کارها می شود/ ورزش نیاز ضروری کارمندان است

مسابقات انفرادی دارت در دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان وزارت بهداشت ویژه بانوان با کسب مقام نخست و سوم این رقابت ها توسط بازیکنان دانشگاه علوم پزشکی مشهد و مقام نایب قهرمانی توسط بازیکن ستاد وزارت بهداشت به کار خود پایان داد.

به گزارش وبدا،  راحله کریمی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد با شکست حریفان خود در رشته دارت انفرادی به مدال طلا دست یافت. مدال نقره دومین المپیاد فرهنگی ورزشی بانوان وزارت بهداشت نیز به فائزه تصوری ورزشکار تیم دارت ستاد وزارت بهداشت رسید. همچنین رقیه رحمتی و مرضیه پاکیزه از دانشگاه علوم پزشکی مشهد مشترکا به مقام سوم دست یافتند.

راحله کریمی, دارنده مدال طلای مسابقات انفرادی دارت با اشاره به نفس‌گیر بودن رقابت های امسال گفت: هدف از ورزش در ابتدا سلامتی و شادابی است و برگزاری مسابقات و تورهای ورزشی نیز انگیزه ورزشکاران را افزایش و هدفمندتر می کند.

کریمی با اعلام اینکه در سال گذشته مقام سوم مشترک را کسب کرده بود گفت: رقابت های امسال در سطح حرفه ای برگزار شد .

راحله کریمی ورزش را نیاز ضروری کارمندان عنوان کرد و افزود: با توجه به اینکه استرس کار زیاد است ورزش در ایجاد نشاط و تمرکز خیلی تاثیر دارد.

فائزه تصوری, نفر دوم مسابقات دارت انفرادی با بیان اینکه ورزش باعث بالا رفتن روحیه زنان کارمند می شود گفت: اولین تجربه ورزشی بنده در سال گذشته با کسب مقام ششمی مسابقات تیمی و انفرادی به دست آمد اما طی یک سال گذشته تمرینات زیادی داشتم و امسال با انگیزه بیشتری و برای کسب مقام در این مسابقات شرکت کردم.

تصوری ورزش را برای بانوان لازم و ضروری دانست و ابراز داشت: ورزش باعث بالا بردن روحیه زنان کارمند و مدیریت بهتر کارها و فعالیت های آنها می شود.

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ١ شهريور ١٣٩٦ - ١٩:١٦ / شماره خبر: ١٦٥٢٢٣ / تعداد نمايش: 1834

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج