وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

پیام معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت به مناسبت روز پزشک:

پزشکان در تمام نقاط کشور ضمن خدمت رسانی به مردم یاری رسان نظام سلامت هستند


دکتر سیدعلی صدرالسادات،  معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت به مناسبت روز بزرگداشت ابوعلی سینا و روز پزشک، در پیامی این روز را به جامعه پزشکی کشور تبریک گفت.

 
به گزارش وبدا، متن این پیام به شرح زیر است:
 بزرگترین نعمتی که خداوند به بشر عطا فرمودند نعمت سلامتی است. سلامت افراد ضامن پیشرفت و تعالی جوامع است که در این راستا پزشکان وظيفه خطیری را برعهده دارند.
پزشکان ايثارگر، دلسوز و پرتلاش این مرز و بوم در جای جای نقاط کشور چه در شهرهای بزرگ و چه در شهرهای دورافتاده و محروم بدون چشم داشت به مردم شریف ایران اسلامي خدمت رسانی می کنند و در توسعه و تکمیل شبکه بهداشتی و درمانی کشور و براي نیل به اهداف مقدس جمهوری اسلامی ایران در نظام سلامت یاری می رسانند.
امید است در دولت دوازدهم در سایه عنايات خداوند متعال و بهره مندي از منويات رهبر معظم انقلاب بتوانیم برگی دیگر از خدمت رسانی به مردم شریف ایران را ورق زنیم.
امروز كه مصادف با سالروز تولدحكيم فرزانه اين مرز و بوم ابوعلی سینا و روز پزشک است را به جامعه بزرگ و ارزشمند پزشکی و به ويژه پزشكان عزيز شاغل در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي تبریک و تهنيت عرض نموده و برای همگي اين خدمتگزاران عرصه سلامت از خداوند متعال توفیق روزافزون خواستارم.
 
سیدعلی صدرالسادات
معاون توسعه مدیریت و منابع
وزارت بهداشت, درمان و آموزش پزشکی

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ١ شهريور ١٣٩٦ - ١٥:٤٩ / شماره خبر: ١٦٥٢١٧ / تعداد نمايش: 1774

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج