وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

ناظر فدراسیون والیبال در دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان وزارت بهداشت عنوان کرد:

دوره مقدماتی مسابقات والیبال امروز پایان می یابد/ صعود 16 تیم به مرحله بعد / لزوم توجه بیشتر دانشگاه های علوم پزشکی به تمرین های بیشتر والیبال و استفاده از مربیان باتجربه

 

 

ناظر فدراسیون والیبال گفت: نقش مربی خوب در روند افزایش کیفیت بازی های والیبال این دوره از المپیاد فرهنگی ورزشی بانوان کارمند وزارت بهداشت تاثیرگذار و ارزشمند است چراکه تیم هایی که خوب ظاهر شدند و دارای امتیاز هستند، از مربیان خوبی برخوردار بودند.

به گزارش وبدا، هاجر نجاتی زاده در دومین المپیاد فرهنگی ورزشی بانوان کارمند وزارت بهداشت گفت: دوره مقدماتی این مسابقات امروز, چهارشنبه به پایان می رسد و طی این سه روز برگزاری مسابقات از مجموع 32 تیم والیبال، 16 تیم به مرحله بعد صعود می کنند.

ناظر فدراسیون والیبال در المپیاد گفت: سطح کیفی بازی ها نوسان دارد و تیم هایی که طی سال گذشته تمرینات بهتری داشتند در این رقابت ها عملکرد بهتری از خود نشان داده و نسبت به نخستین المپیاد روند رو به رشدی را شاهد هستیم. ورزشکاران نیز برای این مسابقات تلاش زیادی کردند.

وی افزود: بعضی از تیم ها اولین بار در شرایط مسابقات قرار گرفتند و قطعا با تجربه ایی که کسب خواهند کرد در المپیاد بعد با انگیزه بیشتر و قویتر حضور می یابند. برگزاری مسابقات و المپیادها در روند افزایش انگیزه ورزشی کارکنان تاثیرگذار است بنابراین دانشگاه ها و سازمان های تابعه وزارت بهداشت ساعت تمرین بیشتر و مناسب با زمان فعالیت کارکنان و انتخاب مربیان باتجربه را برای تیم های ورزشی کارکنان خود را در نظر بگیرند.

ناظر فدراسیون والیبال در المپیاد افزود: مربی باید از نظر فنی در سطح بالا و هم دارای اطلاعات خوبی از نظر روحی و روانی باشد تا درک بیشتری بر رفتار کارکنان داشته باشد. نقش مربی خوب در روند افزایش کیفیت بازی ها تاثیرگذار و ارزشمند است. تیم هایی که خوب ظاهر شدند و دارای امتیاز هستند، از مربیان خوبی برخوردار بودند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ١ شهريور ١٣٩٦ - ١١:٣٩ / شماره خبر: ١٦٥١٩٦ / تعداد نمايش: 1345

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج