وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان وزارت بهداشت؛

برگزیدگان مسابقات تیمی دارت معرفی شدند/ تیم دانشگاه علوم پزشکی مشهد مقام نخست، فارس دوم و تبریز و یزد مشترکا سوم شدند/ افزایش سطح کیفی مسابقات نسبت به سال گذشته/ تاثیر برگزاری این المپیادها در پیشرفت و تشویق کارکنان

دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان وزارت بهداشت در اولین روز از برگزاری این مسابقات برگزیدگانش در رشته تیمی دارت را شناخت.

به گزارش وبدا، مسابقات دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان وزارت بهداشت ویژه بانوان در بخش تیمی دارت از صبح روز دوشنبه 30 مردادماه آغاز بکار کرد. در این رقابت ها 38 تیم به مصاف هم رفتند که در نتیجه در پایان همین روز تیم دانشگاه علوم پزشکی مشهد با شکست حریفانش در بخش تیمی مسابقات دارت به مقام نخست دست یافت و تیم دانشگاه علوم پزشکی فارس در این دوره از رقابت ها به نایب قهرمانی رسید و تیم های دانشگاه های علوم پزشکی تبریز و یزد مشترکا عنوان سوم این مسابقات را از آن خود کردند.

افسانه شیداییان مسئول کمیته فنی مسابقات دارت در دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان وزارت بهداشت ویژه بانوان با بیان اینکه این دوره از مسابقات تاکنون به نحو احسن برگزار شده است ابراز کرد: این مسابقات نسبت به سال گذشته از سطح کیفی بالاتری برخوردار است.

وی در خصوص برگزاری مسابقات انفرادی خاطرنشان کرد: این بخش مسابقات با حضور 152 بازیکن به صورت حذفی در حال برگزاری است.


فاطمه توکلی مربی تیم دارت دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز در جریان برگزاری این مسابقات عنوان کرد: سطح کیفی مسابقات نسبت به سال گذشته بهتر شده است و تیم های شرکت کننده با آمادگی بالاتر و قدرت بیشتری نسبت به سال گذشته شرکت کرده اند.

مربی تیم دارت دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: آمادگی تیم های شرکت کننده نشان از تمرینات مستمر و مداوم آنها در یک سال گذشته دارد.
توکلی با اشاره به اینکه تیم دارت دانشگاه علوم پزشکی مشهد قهرمان سال گذشته مسابقات کارکنان وزارت بهداشت بود افزود: در یک سال گذشته تیم دارت مشهد تلاش کرد تا از عنوان قهرمانی اش دفاع کند.

مربی تیم دارت دانشگاه علوم پزشکی مشهد در ادامه اقدام وزارت بهداشت، درمان و علوم پزشکی را در برگزاری این المپیاد بسیار ارزشمند برشمرد و تصریح کرد: این المپیاد برای پیشرفت و تشویق کارکنان اقدامی شایسته و در خور تحسین است.

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٣١ مرداد ١٣٩٦ - ١٣:١٢ / شماره خبر: ١٦٥١٤٨ / تعداد نمايش: 1309

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج