وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

مسابقات دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان وزارت بهداشت آغاز به کار کرد/ رقابت 155 تیم در قالب پنج رشته ورزشی/ استفاده از داوران درجه یک و باتجربه در المپیاد/ داوری مسابقات توسط 86 داور


مسابقات دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان وزارت بهداشت ویژه بانوان از صبح امروز در مجتمع آموزشی، فرهنگی و ورزشی صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت در ساری آغاز بکار کرد و تا 9 شهریور ماه در این شهر ادامه دارد.

به گزارش وبدا، دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ویژه بانوان از صبح امروز، 30 مردادماه در مجتمع آموزشی، فرهنگی و ورزشی صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت در ساری آغاز بکار کرد.

ندا ربیعی، مسئول پذیرش و ثبت نام دومین المپیاد ورزشی کارکنان وزارت بهداشت از اعلام آمادگی 31 تیم والیبال، 37 تیم دارت، 22 تیم آمادگی جسمانی، 24 تیم شطرنج و 41 تیم تنیس روی میز خبر داد.


همچنین رحمت عزیزی، معاون فنی دومین المپیاد فرهنگی ورزشی بانوان کارمند وزارت بهداشت گفت: داوران این المپیاد از داوران درجه یک ملی، باتجربه و مورد تایید فدراسیون ها انتخاب شده اند.

عزیزی با تاکید بر اینکه در راستای تقویت کادر فنی چند تن از داوران غیر بومی نیز حضور دارند، افزود: دوکارشناس خبره و باتجربه از رشته والیبال به عنوان ناظر و نماینده فدراسیون والیبال نیز در المپیاد حضور دارند.

وی در ادامه بیان داشت: 27 داور در والیبال، 22 داور در دارت، 14 داور در آمادگی جسمانی، 16 داور در تنیس روی میز و 7 داور در شطرنج در این المپیاد ، مسابقات را داوری می کنند.

معاون فنی دومین المپیاد فرهنگی ورزشی بانوان کارمند وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی خاطر نشان کرد: مسابقات والیبال در دو سالن مجتمع پیامبراعظم دانشگاه علوم پزشکی مازندران و دانشگاه آزاد ساری، مسابقات دارت و آمادگی جسمانی در مجتمع تفریحی وزارت کشور، تنیس روی میز در سالن مجتمع وزارت بهداشت و مسابقات شطرنج در مجتمع صندوق رفاه دانشجویان در ساری برگزار می شوند.

عزیزی در راستای استاندارد بودن سالن ها اظهار داشت: سرپرستان فنی به همراه جانشین معاون فنی المپیاد طی دو نوبت از سالن ها بازدید کردند و استاندارد بودن و امنیت سالن ها و تجهیزات را مورد بررسی قرار داده اند./201

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٦ - ١٢:٣٤ / شماره خبر: ١٦٥٠٩٥ / تعداد نمايش: 2482

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج