وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

معاون برنامه ریزی، هماهنگی، حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت:

وزارت بهداشت در حوزه برنامه عملیاتی می تواند الگوی خوبی برای سایر دستگاه های کشور باشد

 

معاون برنامه ریزی، هماهنگی، حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت گفت: اگر در وزارت بهداشت با چنین حجمی از کار، تنوع و تکثر فعالیت و نیروی فراوان و واحدهای عملیاتی در کشور، برنامه عملیاتی به خوبی پیاده شود الگوی خوبی برای تمامی دستگاه های کشور به شمار می رود.

به گزارش وبدا، مهندس طاهر موهبتی در اولین همایش مجازی معاونین درمان دانشگاه های علوم پزشکی کشور گفت: در سال اجرای برنامه عملیاتی به دنبال یکپارچه سازی، حضور فعال و هماهنگی مجموعه بودیم. خوشبختانه در مسیر اجرای برنامه عملیاتی نتایج و دستاوردهای خوبی در همه معاونت ها و دانشگاه های علوم پزشکی حاصل شده است.

وی ضمن تاکید بر اهمیت احساس مالکیت دانشگاه های علوم پزشکی نسبت به برنامه عملیاتی، خاطرنشان کرد: باید به سمتی حرکت کنیم که بدنه دانشگاه ها و معاونت های درمان دانشگاه های علوم پزشکی در تدوین، بازخورد و اصلاح برنامه عملیاتی مشارکت داشته باشند.

معاون برنامه ریزی، هماهنگی، حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت تصریح کرد: خوشبختانه در بحث شاخص های ارزیابی با رویکرد برنامه عملیاتی بازنگری شد و همه حوزه ها در تمامی سطوح طبق برنامه عملیاتی گزارش های خود را ارائه می دهند.

مهندس موهبتی با بیان اینکه باید به برنامه عملیاتی اعتقاد و باور داشته باشیم تا نتیجه برنامه حاصل شود، افزود: باید به نظام تشویق توجه ویژه ای داشت چراکه اگر در وزارت بهداشت با این حجم کار، نوع و تکثر فعالیت و نیروی فراوان و واحدهای عملیاتی که در کشور، برنامه عملیاتی به خوبی پیاده شود الگوی خوبی برای تمامی دستگاه های کشور به شمار می رود./206

 

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٦ - ٢٠:٢٥ / شماره خبر: ١٦٢٤٢٥ / تعداد نمايش: 1994

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج