وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

رییس دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری عنوان کرد:

تاکید بر ضرورت توجه به دانش بنیان و محصول محور بودن شرکت های نوپا

رییس دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری بر ضرورت توجه به دانش بنیان و محصول محور بودن شرکت های نوپا تاکید کرد.

به گزارش وبدا، دکتر ارسلان خالدی فر در نخستین رویداد ملی کارآفرینی (استارتاپی) تغذیه سالم در این دانشگاه با اشاره به پیشرفت جوامع و نیاز جامعه به ارائه ایده های نو برای رفع نیازها و مشکلات در حوزه های مختلف به ویژه مقوله سلامت از اقدام دانشگاه علوم پزشکی برای برگزاری استارتاپ ویکند تغذیه سالم، ابراز خرسندی کرد.

وی تصریح کرد: شیوع بیماری های غیر واگیر و ضرورت توجه به موضوع تغذیه سالم و یادآوری این نکته که منشا بسیاری از بیماری ها برگرفته از تغذیه نامناسب و سبک زندگی نادرست می باشد می تواند در راستای حرکت به سوی بهبود این وضعیت موثر باشد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری اظهار امیدواری کرد: در مدت برگزاری این برنامه، شاهد ارتقای اندیشه های و ایده های نو و هم فکری و هم افزایی در خلق فرصت های نو و رسیدن به روش های عملی مبتنی بر دانش و تولید محصولات بهتر باشیم.

وی گفت: این دانشگاه آمادگی دارد از تمامی ایده هایی که منجر به بهبود سلامت و رفع نیاز مردم در عرصه سلامت می شود استقبال کند.

گفتنی است، نخستین رویداد ملی کارآفرینی (استارتاپی) تغذیه سالم با حضور معاون دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و معاونین تحقیقات و فناوری و دانشجویانی از دانشگاه های علوم پزشکی قطب 7 کشور شامل دانشگاه علوم پزشکی یزد، اصفهان و کاشان به مدت سه روز در سالن همایش های ابن سینای مجتمع رحمتیه شهرکرد برگزار شد./124/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ١٠ آذر ١٣٩٧ - ١٠:٠٣ / شماره خبر: ١٨٤١٩٢ / تعداد نمايش: 373

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج