وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

توزیع 4000 پمفلت و تراکت خود مراقبتی و بهداشت محیط در "کمپین ایمن برانیم" در جهرم


معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: در "کمپین ایمن برانیم" 4000 پمفلت و تراکت خود مراقبتی و بهداشت محیط با شعارها و مطالب آموزشی، براي مسافرين نوروزي توزيع شد.

به گزارش وبدا، دکتر مجید ارجمند معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جهرم ضمن اعلام این خبر گفت: "کمپین ایمن برانیم" با تلاش پرسنل معاونت بهداشتی دانشگاه در تعطيلات نوروز شد كه 4000 پمفلت و تراکت خود مراقبتی و بهداشت محیط با شعارها و مطالب آموزشی در زمینه ایمنی و تغذیه مناسب در سفر، براي مسافرين نوروزي توزيع شد.

وی افزود: کاهش آمار تصادفات جاده ای و آگاه سازی عموم مردم در زمینه پیشگیری از بروز حوادث ناگوار جاده ای در تعطيلات نوروز از اهداف اين كمپين بوده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: انجام فشار خون، قند خون، مشاوره زنان باردار به صورت رایگان و توزیع دفتر نقاشی و مداد رنگی براي سرگرمي کودکان از ديگر خدماتي بوده كه در "کمپین ایمن برانیم" به مسافرين نوروزي ارائه شده است.

دکتر ارجمند افزود: همچنين در اين كمپين، بیش از 500 نفر از مسافرين، تست قند خون و فشار خون انجام داده اند.

وی در پایان یادآور شد: این کمپین به همت واحد های آموزش و ارتقاء سلامت، بهداشت محیط و حرفه ای، ستاد گسترش شبکه و آموزشگاه بهورزی و با همكاري فرمانداری ويژه شهرستان، نیروی انتظامی، اداره راهنمایی و رانندگی، شهرداري و شوراي شهر جهرم برگزار شد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ١٤ فروردين ١٣٩٧ - ١٤:٣٨ / شماره خبر: ١٧٥٠٠٥ / تعداد نمايش: 2209

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج