سرپرست اورژانس کشور:
۱۵۷ نفر در حادثه پلاسکو تا کنون تحت درمان قرار رفتند
سرپرست اورژانس کشور گفت: 157 نفر در حادثه ساختمان پلاسکو تحت درمان قرار گرفتند.
 يکشنبه ٣ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
با حکم وزیر بهداشت:
رییس دفتر آمار و فنآوری اطلاعات منصوب شد
طی حکمی از سوی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ،سمت دکتر سیدمحمود تارا از سرپرست دفتر آمار و فنآوری اطلاعات به رییس این مرکز ارتقا یافت.
 شنبه ٢ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
رییس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت اعلام کرد:
هوای پایتخت همچنان ناسالم برای گروه های حساس
بارندگی دیشب تهران میزان آلودگی هوای تهران را کاهش داده ولی هوای پایتخت همچنان برای گروه های حساس ناسالم است
 شنبه ٢ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
ثبت‌نام بیش از ۱۹ هزار نفر در جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت/ ۱۵ بهمن آخرین مهلت ثبت‌نام
بیش از ۱۹ هزار نفر از دانشگاهیان وزات بهداشت، شامل دانشجویان، استادان و کارمندان تا تاریخ یکم بهمن ماه در سامانه ثبت‌نامی بیست و دومین دوره جشنواره قرآن و عترت این وزارت‌خانه نام‌نویسی کرده‌اند و این در حالی است که بر اساس آخرین اعلام مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، ۱۵ بهمن‌ماه آخرین مهلت ثبت‌نام در جشنواره عنوان شده است.
 شنبه ٢ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
قائم مقام وزیر بهداشت در امور بین الملل خبر داد:
ایران یکی از 6 کشور منتخب جهان برای گزارش جهانی کنترل بیمارهای غیرواگیر در سال 2018 است/ افزایش صادرات دارو و تجهیزات از حدود 20 میلیون دلار به 60 میلیون دلار/ امضای 62 سند همکاریهای حوزه سلامت با سایر کشورها
دکتر اسدی لاری با اشاره به سازماندهی و تشویق بخش خصوصی و مشارکت با طرف خارجی برای صادرات دارو و تجهیزات به کشورهای هدف در سه سال گذشته، گفت: افزایش صادرات دارو و تجهیزات از حدود 20 میلیون دلار در سال 1392 به 60 میلیون دلار در سال 1395 از اقدامات خوب حوزه بین الملل نظام سلامت طی سه سال گذشته بوده است.
 شنبه ٢ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
قائم مقام و معاون کل وزارت بهداشت در سفر به استان همدان:
افتتاح بیمارستان 64 تختخوابی قائم(عج) شهرستان اسدآباد تا پایان سال/ افزایش تخت، جذب متخصص و تامین تجهیزات با هدف خدمت‌رسانی بیشتر به مردم
دکتر حریرچی گفت: تا پایان سال جاری شاهد افتتاح بیمارستان 64 تختخوابی قائم(عج) شهرستان اسدآباد خواهیم بود.
 شنبه ٢ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
تا صبح امروز؛
119 مصدوم حادثه ساختمان پلاسکو تحت درمان قرار گرفتند
رییس اورژانس کشور گفت: تا ساعت 8:30 امروز شنبه تعداد کل مصدومان 119 نفر است که ۳۷ نفر به بیمارستان ها منتقل شدند و ۸۲ نفر تحت درمان سرپایی قرار گرفتند.
 شنبه ٢ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
رییس اورژانس کشور:
سه آتش نشان دیگر در حادثه پلاسکو تحت درمان سرپایی قرار گرفتند/ دستور وزیر بهداشت برای توزیع ماسک بین نیروهای امدادی و انتظامی در محل حادثه
رییس اورژانس کشور با اشاره به درمان سه نفر دیگر از آتش نشانان در محل حادثه پلاسکو به صورت سرپایی، گفت: تا ساعت 20 امشب 114 نفر تحت درمان قرار گرفتند.
 جمعه ١ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
رییس اورژانس کشور:
111 نفر ازمصدومان حادثه پلاسکو تحت درمان قرار گرفتند
رییس اورژانس کشور گفت: تا ساعت 17 امروز تعداد مصدومان و فوتی های حادثه پلاسکو به 111 نفر افزایش یافت و خوشبختانه تا کنون فقط 5 نفر در بیمارستانهای تهران بستری هستند.
 جمعه ١ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون پرستاری وزیر بهداشت در عیادت از مجروحان حادثه ساختمان پلاسکو:
سيستم پرستارى با آمادگى كامل نسبت به تامین نيروها برای خدمت رسانی به حادثه دیدگان ساختمان پلاسکو اقدام کرد/ رعايت موازين علمى واستاندارد ها درهر حوزه اى ضروری است
معاون پرستارى وزير بهذلشت باحضور دربيمارستان وعيادت از مصدومان حادثه پلاسكو؛ از نحوه خدمت رسانى پرستاران؛‌ پزشكان واعضاى تيم سلامت در بيمارستانهاى محل بسترى اين عزيزان تقدير كرد.
 جمعه ١ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
رییس اورژانس کشور اعلام کرد:
افزایش تعداد مصدومان حادثه پلاسکو به 84 نفر/ اعلام اسامی مصدومان تا ساعت 19:50
رییس اورژانس کشور از افزایش تعداد مصدومان حادثه پلاسکو به 84 نفر خبر داد و گفت: تا کنون 33 نفر به مراکز درمانی منتقل و 51 نفر در محل حادثه و سرپایی درمان شدند.
 پنج شنبه ٣٠ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرکل انتقال خون استان تهران:
ذخایر کافی خون برای مصدومان حادثه پلاسکو وجود دارد
مدیر کل انتقال خون استان تهران اعلام کرد :ذخایر کافی برای تامین خون مورد نیاز مصدومان حادثه ساختمان پلاسکو وجود دارد.
 پنج شنبه ٣٠ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
سرپرست اورژانس کشور:
حادثه حریق ساختمان پلاسکو تهران تا کنون یازده مصدوم داشته است/استقرار 12 دستگاه آمبولانس و دو اتوبوس آمبولانس در محل حادثه/ آماده باش بیمارستان ها
سرپرست اورژانس کشور گفت: حادثه حریق ساختمان پلاسکو تهران تا کنون یازده مصدوم داشته است که از پرسنل آتش نشانی هستند
 پنج شنبه ٣٠ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
وزیر بهداشت در اولین همایش نان سالم:
کاهش میزان استفاده از نمک در تولید نان، از مرگ ناگهانی جلوگیری می کند/ بخشی از یارانه گندم می تواند به ارتقاء کیفیت اختصاص پیدا کند/کاهش مصرف نمک به یک سوم، از ۲۵هزار مرگ پیشگیری می کند
وزیر بهداشت ,درمان و آموزش پزشکی گفت: با کاهش میزان نمک مصرفی به یک سوم مصرف کنونی، از ۲۵هزار مرگ پیشگیری خواهد شد.
 پنج شنبه ٣٠ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون درمان وزیر بهداشت اعلام کرد:
آغاز اجرای نسل سوم اعتباربخشی بیمارستانی از دوم بهمن در کشور / نقش سامانه الکترونیک صدور پروانه موسسات درمانی در ارتقای خدمات/ شماره تلفن1690را به خاطر بسپاریم
معاون درمان وزیر بهداشت مهم ترین ابزار ارتقای کیفیت خدمات بیمارستان ها را اعتباربخشی دانست و گفت: نسل سوم اعتباربخشی بیمارستانی، تدوین و ابلاغ شده و اجرای رسمی آن از دوم بهمن ماه سال جاری در 947 بیمارستان کشور آغاز می شود.
 پنج شنبه ٣٠ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
تکذیبیه
وزیر بهداشت در اولین همایش نان سالم که شامگاه امشب برگزار شد، در خصوص علت مرگ های ناگهانی گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی چندین سال بود که دیابت داشتند اما در 6 ماه پایانی انسولین تزریق می کردند.
 چهارشنبه ٢٩ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون بهداشت وزارت بهداشت در اولین همایش نان سالم:
40 تا 50 درصد از انرژی مورد نیاز مردم از نان تامین می شود/ مصرف نمک باعث افزایش فشار خون مردم می شود/ 9 میلیون نفر از مردم ایران فشار خون دارند/ اهمیت استفاده از سبوس در نان/ جوهر قند، جوش شیرین و نمک را از نان حذف کنید
معاون بهداشت وزارت بهداشت گفت: 40 تا 50 درصد از انرژی مورد نیاز مردم، 45 درصد از پروتئین، 80 درصد از آهن و 30 درصد از کلسیم مورد نیاز مردم از طریق نان تامین می شود بنابراین، تهیه نان سالم، اهمیت بسیار زیادی دارد.
 چهارشنبه ٢٩ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون امور اجتماعی وزارت بهداشت در اولین همایش نان سالم:
هر قدر در حوزه سلامت، هزینه شود، کم است/ هزینه کرد در حوزه سلامت به کاهش بیماریها و هزینه های درمانی کمک می کند/ به دنبال تعامل با صنوف مختلف برای ارتقای سلامت جامعه هستیم
معاون امور اجتماعی وزارت بهداشت ضمن تاکید بر اهمیت اقدامات پیشگیرانه در حوزه سلامت، گفت: سازمان جهانی بهداشت شعار سال گذشته خود را "غذای سالم از مزرعه تا سفره" انتخاب کرد و همه کشورها ملزم به انجام اقداماتی در این راستا شدند تا وضعیت تغذیه مردم جوامع بهتر شود.
 چهارشنبه ٢٩ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار هیات برگزاری کنگره "بزرگداشت روز شهید" با وزیر بهداشت؛
نشستی صمیمی درباره مراسم بزرگداشت شهدا
تنی چند از دست اندر کاران برگزاری "کنگره بزرگداشت روز شهید" که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی یزد برگزار خواهد شد، شب گذشته در نشستی صمیمی با وزیر بهداشت به گفت و گو پرداختند.
 چهارشنبه ٢٩ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه صمیمانه دانشجویان جهادگر سیستان و بلوچستان با وزیر بهداشت:
دیدار با نسل سوم جهادی ها...
دکتر هاشمی در دیدار با نمایندگان دانشجویان جهادگر دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: در فعالیت های جهادی، منطقه، شهر و دین و مذهب تفاوتی نمی کند.
 چهارشنبه ٢٩ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>