وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

معرفی برترین پژوهشگران برتر و جوان زیست فناوری

 
ستاد توسعه زیست‌فناوری، در نظر دارد در مراسمی به معرفی پژوهشگران و رونمایی از جدیدترین دستاوردهای صنعتی و پژوهشی این حوزه بپردازد.
 
به گزارش وبدا، اولین مراسم معرفی دو گروه از پژوهشگران برتر و پژوهشگران جوان عرصه زیست فناوری، با همکاری ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری همزمان با برگزاری دومین کنگره بین المللی زیست پزشکی ایران، دی ماه سال جاری برگزار می شود.
 
براساس این گزارش، در این مراسم به سه نفر از پژوهشگران برتری که بالاترین امتیاز ارزیابی دستاوردها را از نظر هیات داوران مطابق با ضوابط و آیین نامه ها داشته اند، در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران، جوایزی تعلق می گیرد.
 
همچنین برترین پژوهشگران حوزه زیست فناوری باید دارای مشخصات فعالیت درهیات علمی دانشگاه ها یا موسسات پژوهشی و فناوری باشند تا مطابق آیین نامه ستاد توسعه زیست فناوری در مراسمی مرتبط با زیست فنّاوری، معرفی شوند. این حمایت ها در دو دسته بلاعوض و گرنت پژوهشی قرار دارد.
 
گفتنی است، مهلت داوری آثار تا 15 مهرماه سال جاری است و معیار ارزیابی پژوهشگران، دستاوردها و خروجی های مربوط به 5 سال گذشته است. علاقه مندان و فعالان حوزه زیست فناوری می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آیین نامه های مندرج بر سایت ستاد توسعه زیست فناوری به آدرس biodc.isti.ir مراجعه کرده و یا با شماره تماس های 88031186 و 88031198، داخلی 101 و 102 تماس حاصل کنند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٩ مرداد ١٣٩٧ - ١٢:١٦ / شماره خبر: ١٧٩٤١٧ / تعداد نمايش: 1574

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج