وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

اطلاعیه ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛

برترین های حوزه زیست فناوری تجلیل می شوند

 
ستاد توسعه زیست فناوری سرمدآن معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری جهت تشویق و حمایت از فعالان حوزه زیست فناوری، از پژوهشگران این حوزه، تجلیل می کند. 
 
به گزارش وبدا، ستاد توسعه زیست فناوری سرآمدن معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در اطلاعیه ای، اعلام کرد: این ستاد در نظر دارد مطابق با آیین نامه حمایتی مندرج در سایت ستاد به نشانی biodc.isti.ir فرآیند دریافت و داوری مدارک متقاضیان را  آغاز کرده و در حوزه پژوهش، از پژوهشگر برتر، پژوهشگر برتر جوان و واحد پژوهشی برتر، تجلیل کند. 
براساس این اطلاعیه، مقرر است گروه پژوهش، زیرساخت و توسعه فناوری این ستاد با همکاری روابط عمومی وزارتخانه ها و انجمن های فعال در این زمینه اطلاع رسانی جامع و گسترده ای انجام دهد، لذا از علاقمندان و فعالان حوزه زیست فناوری دعوت شده است که برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به آیین نامه های مندرج در سایت ستاد توسعه زیست فناوری به نشانی biodc.isti.ir مراجعه کنند. 
گفتنی است بنابر آیین نامه های گروه پژوهش، زیرساخت و توسعه فناوری ستاد توسعه فناوری، حمایت از پژوهشگران برتر، برتر جوان، مراکز پژوهشی، مقالات، پایان نامه های کارشناسی ارشد و رساله های دکتری، فرصت های مطالعاتی، طرح های پژوهشی، اقدامات بین المللی، برگزاری نشست های تخصصی و فراخوان های پذیرش طرح های پژوهشی در حوزه زیست فناوری، در دستور کار این ستاد قرار دارد./209

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧ - ١٠:٤٩ / شماره خبر: ١٧٧٨٨٤ / تعداد نمايش: 4191

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج