وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

برگزاری اولین سمپوزیوم کاربرد تصویربرداری در تحقیقات پیش بالینی

آزمایشگاه پیش بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران "اولین سمپوزیوم کاربرد تصویربرداری در مطالعات پیش بالینی" را دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه با هدف ترویج تحقیقات در حوزه پیش بالینی برگزار می کند.

به گزارش وبدا، آزمایشگاه پیش بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران با هدف انجام مأموريت هاي نوين در راستاي پاسخگوئي به بخشي از نيازهاي پژوهشي و فن آوري کشور در حوزه ايجاد زير ساخت تصويربرداري از حيوانات کوچک و تحقیقات پیش بالینی ايجاد و مجهز به تجهیزات با تکنولوژی بالا است که همگی توسط شرکت های دانش بنیان طراحی و ساخته شده است.

مطالعات پیش بالینی برای تعیین ایمنی و اثر بخشی داروهای نوین و همچنین روشهای نوین تشخیص و درمان پیش از انجام مطالعات بالینی انجام می شود. اطلاعات حاصل از مطالعات پیش بالینی، پس از کسب تاییدیه ها و مجوز های لازم از مراجع نظارتی، ورود دارو به مرحله بالینی را هموار می نماید.

این سمپوزیوم ویژه اساتید و پژوهشگران پزشک، متخصصین پزشکی، علوم پایه پزشکی و مهندسی، دندانپزشکی و داروسازی در محل تالار ابن سینا دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار خواهد شد.

علاقمندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر میتوانند به وب سایت آزمایشگاه پیش بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران به آدرس http://tpcf.ir مراجعه نمایند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٤ ارديبهشت ١٣٩٧ - ١١:٥٩ / شماره خبر: ١٧٥٧٩١ / تعداد نمايش: 2992

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج