وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

معاونت طب سنتی وزارت بهداشت برگزار می‌کند:

کارگاه تجاری‌سازی و کارآفرینی در طب ایرانی

معاونت طب سنتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ،«کارگاه تجاری‌سازی و کارآفرینی در طب ایرانی» را با همکاری دانشکده طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی تهران در تاریخ پنجم و ششم اسفند ماه 94 در این دانشکده برگزار می کند.

به گزارش وبدا ،در این کارگاه که با هدف آشنایی با استعدادهای نهفته کارآفرینی و هدایت آن‌ها به سوی نوآوری، تقویت تفکر کارآفرینانه و ارائه راهکارهایی به متخصصین و دستیاران طب و داروسازی سنتی برای رسیدن به مقاصدشان با توجه به محیط کسب و کار کشور برگزار می‌شود، اساتیدی از دانشکده‌ی کارآفرینی حضور دارند.

بر اساس این گزارش ،سرفصل مطالبی که در این کارگاه دو روزه تدریس می‌شود شامل:چگونه ایده‌ها را تجاری‌سازی کنیم و به ثروت نه تنها شخصی بلکه ملی تبدیل کنیم ،ثروت‌ها ابتدا در ذهن آدمیان شکل می‌گیرند و در دنیای واقعیت ساخته می‌شوند،کارآفرینان و ثروت‌آفرینان چگونه می‌اندیشند و چگونه عمل می‌کنند،هفت مهارت مهم که برای کارآفرین شدن باید بیاموزیم.

گفتنی است، این کارگاه پنجم و ششم اسفند ماه در دانشکده‌ی طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی تهران واقع در میدان هروی، خیابان وفامنش، کوچه‌ی جمالی غربی برگزار می‌شود و اساتید و دستیاران طب و داروسازی سنتی در صورت تمایل به شرکت در این کارگاه می‌توانند با شماره تلفن 81454339-021 تماس و ثبت نام کنند./302

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢٠ بهمن ١٣٩٤ - ٠٩:١٦ / شماره خبر: ١٤٠١٧٠ / تعداد نمايش: 6740

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج