وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

15 آذر ماه سمینار پزشک پژوهشگر در مرکز همایش های بین المللی رازی برگزار می شود

سمینار معرفی برنامه پزشک پژوهشگر با حضور دکتر هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، دکتر ملک زاده معاون تحقیقات و فناوری و اساتید و پژوهشگران برجسته 15 آذر در سالن همایش های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می شود.

به گزارش وبدا؛ دکتر مجتبی زارعی مشاور معاون تحقیقات و فناوری و دبیر شورای راهبردی پزشک پژوهشگر ضمن اعلام این خبر گفت: برنامه پزشک پژوهشگر با همکاری معاونت تحقیقات و فناوری و معاونت آموزشی در سال 93 تدوین و در شورای برنامه ریزی وزارت بهداشت به تصویب رسید.

دکتر زارعی هدف از این برنامه را آموزش نسل جدیدی از متخصصین دانشگاهی عنوان کرد و افزود: این برنامه علاوه بر آموزش تخصص بالینی هدف تحقیق و پژوهش را نیز برای متخصصین هر رشته دنبال می کند.

دبیر شورای راهبردی پزشک پژوهشگر افزود: این برنامه در جهت حمایت از پزشکان نخبه و جوان تدوین شده است و در راستای تامین نیروی انسانی متخصص و به منظور تقویت حوزه آموزش و پژوهش در دانشگاه های علوم پزشکی کشور انجام شده است.

گفتنی است، این همایش با حضور اساتید و پژوهشگران برجسته کشور برگزار خواهد شد و شرکت علاقمندان در این سمینار آزاد است.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه پزشک پژوهشگر می توانند به پایگاه اطلاع رسانی پزشک پژوهشگر به آدرس الکترونیکی RCD.research.ac.ir مراجعه نمایند./217/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٤ آذر ١٣٩٤ - ١٣:٣٧ / شماره خبر: ١٣٦١٤٠ / تعداد نمايش: 8474

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج