وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

پیام وزیر بهداشت به مناسبت روز داروساز ؛

پیام آوران سلامتی که با علم و دانش خود بر زخم های مردم مرهم می گذارند... /ایفای نقش جدی داروسازان در تولید، اشتغال و اقتصاد میهن


وزیر بهداشت در پیامی ضمن گرامیداشت روز داروساز ، داروسازان کشور را به عنوان رکنی اساسی در حوزه سلامت و پیام آوران سلامتی عنوان کرد که با علم و دانش خود بر زخم های مردم مرهم می گذارند و نقشی جدی در تولید، اشتغال و اقتصاد میهن ایفا می‌کنند.

به گزارش وبدا، متن کامل پیام دکتر هاشمی که آن را با عنوان " روزی برای پاسداشت پیام آوران سلامتی" در صفحه شخصی خود منتشر کرده به شرح زیر است:

پنجم شهریور نه فقط روز بزرگداشت محمدبن زکریای رازی، شیمیدان بزرگ ایرانی، که روزی است برای ارج نهادن به زحمات تلاشگران عرصه تحقیق و پژوهش و همه آنهایی که دانش و تجربه و عمر خویش را وقف خدمت به مردم کرده و می‌کنند.

و چه فرصت نیکویی است این روز، برای گرامیداشت مقام داروسازان عزیز کشور که نه تنها به عنوان رکنی اساسی در حوزه سلامت و پیام آوران سلامتی، با علم و دانش خود بر زخم های مردم مرهم می گذارند، بلکه نقشی جدی در تولید، اشتغال و اقتصاد میهن ایفا می‌کنند.

این روز را به تمامی همکاران داروسازم تبریک می‌گویم و امیدوارم با توکل به پروردگار متعال، توجه بیشتر به حوزه‌های مختلف دانش و همت و کوششی فزون‌تر، بتوانند داروسازی کشور را بیش از پیش رونق داده و آوازه این حرفه را به خارج ازمرزهای میهن گسترش دهند.

@drhasanhashemi

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ٥ شهريور ١٣٩٦ - ١٠:٥٢ / شماره خبر: ١٦٥٣٣٦ / تعداد نمايش: 4794

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج