وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

مرکز توانمندسازی پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه راه اندازی شد

دکتر اژدری، معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه از راه اندازی مرکز توانمندسازی پژوهشگران این دانشگاه خبر داد.
به گزارش وبدا، دکتر حسن اژدری معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه ضمن اعلام این خبر امیدواری کرد: با راه اندازی این مرکز در دانشگاه، شاهد فعالیت های بیشتر اساتید، اعضاء هیات علمی و دانشجویان در حوزه تحقیق و پژوهش و در نهایت ارتقاء سطح علمی باشیم.
دکتر محمد قربانی مدیر مرکز توانمندسازی پژوهشگران نیز در تشریح فعالیتهای این مرکز گفت: مرکز توانمندسازی پژوهشگران با ارائه خدمات متنوع از قبيل مشاوره طراحی پژوهش، مشاوره آماری، مشاوره زبان انگليسی براي مقالات و متون ديگر و همچنين خدمات رايانه اي مانند طراحی پوستر، تدوين عکس، تهيه اسلايدهای کامپيوتری و با هدف ارتقاء توانمندي های محققين و فعاليت های پژوهشی در خدمت اعضای هيات علمی، دستياران، دانشجويان و کارکنان دانشگاه راه اندازی شده است .

وی افزود: گفت: ارائه مشاوره های لازم در مراحل مختلف انجام يك پژوهش، برگزاری كارگاه های آموزشی مورد نياز، طراحی مطالعات خدمات آماری (تعیین حجم نمونه و آنالیز آماری) مشاوره در نوشتن پایان نامه و مقاله ویراستاری مقالات، مشاوره در انتخاب مجله مناسب و submit کردن مقاله از جمله فعالیتهای این مرکز است./201

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ٢ بهمن ١٣٩٦ - ١٢:٢٨ / شماره خبر: ١٧١٨٩٥ / تعداد نمايش: 2361

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج