وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

پاسخ مطلب مندرج در سامانه "فارس من":

پذیرفته‌شدگان آزمون دفاتر خدمات سلامت از سال آینده فعالیت‌شان را آغاز می‌کنند

معاونت بهداشت وزارت بهداشت در این جوابیه تاکید کرد: متقاضیان قبول شده و تکمیل ظرفیت در آزمون معرفی و پس از انجام مصاحبه و گزینش نهایی توسط معاونت‌های بهداشت دانشگاه های علوم پزشکی کشور از ابتدای سال آتی به ایجاد دفاتر خدمات سلامت اقدام خواهند کرد.

به گزارش وبدا، معاونت بهداشت وزارت بهداشت در پاسخ به سوال مطروحه در سامانه "فارس من" با عنوان « لزوم اجرای قانون دفاتر خدمات سلامت» در تاریخ 21 بهمن ماه 97 اعلام کرد:

معاونت بهداشت وزارت بهداشت با هدف ارتقای سطح سلامت محیط مراکز تهیه، توزیع و نگهداری مواد غذایی و اماکن عمومی اقدام به انجام طرح پایلوت دفاتر خدمات سلامت در محدوده تحت پوشش سه دانشگاه علوم پزشکی تهران، ایران و شهید بهشتی کرده است که با موفقیت این طرح در استان تهران پایلوت گردید و هم اکنون در 9 دانشگاه علوم پزشکی نیز توسعه یافته است. با برگزاری فراخوان کشوری که در تاریخ 14/7/97 انجام شده است. متقاضیان قبول شده و تکمیل ظرفیت در آزمون معرفی و پس از انجام مصاحبه و گزینش نهایی توسط معاونت های بهداشت دانشگاه های علوم پزشکی کشور از ابتدای سال آتی به ایجاد دفاتر خدمات سلامت اقدام خواهند کرد. از آنجایی که این برنامه توسط بخش خصوصی و هزینه های آن به صورت خود گردان تامین می شود، پیش بینی می شود استقرار کامل دفاتر به صورت تدریجی انجام گیرد و بدیهی است با دستاوردهای به دست آمده واحدهای صنفی نیز به صورت کامل با روند انجام ممیزی ها همراه خواهند شد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ٤ اسفند ١٣٩٧ - ١٤:٥٩ / شماره خبر: ١٨٧٢٧١ / تعداد نمايش: 199

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج