وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

پاسخ مطلب مندرج در خبرگزاری میزان:

بیمارستان شهدای تکاب با 11 آمبولانس به صورت 24 ساعته در حال خدمات رسانی است

دانشگاه علوم پزشکی ارومیه در این جوابیه تاکید کرد: هرگونه قصور و خطای پزشکی از طریق نهادهای ذیربط از جمله سازمان نظام پزشکی و اداره نظارت بر درمان معاونت درمان قابل پیگیری است.

به گزارش وبدا، دانشگاه علوم پزشکی ارومیه در پاسخ به خبر انتقادی خبرگزاری میزان با عنوان «آمبولانس نداریم خودتان اعزام شوید!» در تاریخ 10 آذرماه 97 اعلام کرد:

بیمارستان شهدای تکاب با 11 آمبولانس به صورت 24 ساعته در حال خدمات رسانی است و روزانه تعدادی اعزام به تشخیص پزشکان شاغل در بیمارستان به مراکز درمانی شهرستان های همجوار انجام می شود و از این نظر هیچ گونه مانعی جهت اعزام بیماران در بیمارستان تکاب وجود ندارد.

همچنین در این بیمارستان همه روزه متخصص جراحی حضور دارد و اتاق عمل نیز فعال است و در بعضی از روزها بالغ بر 30 عمل توسط متخصصین جراحی زنان، چشم و .... انجام می شود.

در این اطلاعیه تاکید شده است؛ واحد رسیدگی به شکایات بیمارستان و سامانه 190 مربوط به رسیدگی به شکایات وزارت بهداشت به صورت 24 ساعته پاسخگوی شکایات مراجعین است و شکایتی با موضوع فوق در چند ماه گذشته ثبت نشده است. هرگونه قصور و خطای پزشکی از طریق نهادهای ذیربط از جمله سازمان نظام پزشکی و اداره نظارت بر درمان معاونت درمان قابل پیگیری است و حق پیگیری برای بیماران محفوظ است

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ٢٤ آذر ١٣٩٧ - ١٣:٥٢ / شماره خبر: ١٨٤٨٢٩ / تعداد نمايش: 226

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج