وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

معاون درمان وزارت بهداشت عنوان کرد؛

اتخاذ رویکرد مشارکتی در بازنگری نحوه پرداخت به پرسنل

 معاون درمان وزارت بهداشت گفت: رویکرد ما در پرداخت به پرسنل، بر اساس مشارکت و استفاده از نظر کارشناسانه و تجربیات همکاران به خصوص همکاران صف است.

به گزارش وبدا، دکتر قاسم جان بابایی، معاون درمان وزارت بهداشت در جلسه مشترک معاونت درمان و معاونت توسعه و معاونین درمان و توسعه کلان مناطق کشور برای ساماندهی پرداخت های پرسنلی گفت: با توجه به تاکید وزیر بهداشت مبنی بر لزوم بازنگری در نحوه پرداخت پرسنل، این جلسه با همراهی معاونت توسعه و مشارکت همکاران ستادی و صف برگزار شده است. 

دکتر جان بابایی با بیان اینکه پیش از این پرداخت ها بر مبنای عملکرد و سامانه قاصدک بوده است گفت: چندین سناریو در بازنگری پرداخت ها مطرح شده که با همکاری معاونت توسعه و همکاران در ستاد مورد بررسی قرار خواهند گرفت. رویکرد ما بر اساس مشارکت و استفاده از نظر کارشناسانه و تجربیات همکاران به خصوص همکاران صف است.

وی افزود: در این سناریوها میزان درآمد بیمارستانها، سختی کار بیمارستان ها، سختی کار بخش ها، میزان تعرفه ها و تعداد بیماران مراجعه کننده، اضافه کار افراد و رضایتمندی بیماران و همکاران از جمله مواردی هستند که در مکانیسم‌های پرداخت لحاظ خواهند شد.

معاون درمان وزیر بهداشت ادامه داد: تلاش می شود انعطاف‌پذیری در دستورالعمل‌ها برقرار باشد و اختیارت هیات رئیسه دانشگاه ها محفوظ بماند. از اینرو سیاست های کلی تدوین و در اختیار دانشگاه‌ها قرار خواهد گرفت.

نسخه چاپي ارسال به دوست

پنج شنبه ١٩ دی ١٣٩٨ - ١٢:٣٠ / شماره خبر: ١٩٨٦٧٥ / تعداد نمايش: 491

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج